Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek,menyire felelősek...

Szerintetek,menyire felelősek a vezetés közbeni telefonálásért a mobil szolgáltatók ? Mikor folyamatosan,ösztönzik a felhasználóikat kedvezményes,csomagjaikkal a folyamatos telefonálásra ? Bárhol,bármikor kedvezményesen ?

Figyelt kérdés
Torlódás ?

2021. máj. 23. 13:03
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Szellemesek, a mondanivalótok néhol még vicces is . Látszik menyire,dühösek vagytok arra aki csak rá világit,egy meglévő jelenségre. Nem tudom hol szocializálódtatok ?

Nem véletlenül,büntetik azt aki vezetés,közben telefonál .

Furcsállom,azt hogy senkinek nincs egy olyan hozzá szólása,amiben megerősítene,abban amit kérdeztem .?

2021. máj. 23. 19:31
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem értünk egyet veled.

Idős, gyermektelenként megdöbbent, amikor itt a gyakorin is olyant olvasok, hogy van két osztálytárs. Naponta találkoznak, de nem élő szóban beszélgetnek, hanem közösségi oldalakon, messengerben stb.

Rendkívüli módon lettünk függők.

De pl. az a román barom, aki élő közvetítést nyomott, és nem az utat nézte, az a reklámok miatt lett ekkora barom?

Én nem hiszem.

2021. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Na végre,valaki aki megért ! Köszönöm ! 32-es
2021. máj. 23. 19:44
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek veled egyet. Nem, nem és nem.
2021. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagy gondot okoz(ott) a mobilhasználat vezetés közben, de ezért legkevésbé sem okolhatók a szolgáltatók, akik ,,arra kényszerítenek, hogy felvedd a telefont vezetés közben”. Ez csak az emberi hülyeség.
2021. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, hogyha hülyeségeket írsz a neten, azért sem az internetszolgáltatód vállalja a felelősséget.
2021. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

"Furcsállom,azt hogy senkinek nincs egy olyan hozzá szólása,amiben megerősítene,abban amit kérdeztem .?"


Ez azért van, mert baromságokat beszélsz.

De okoljuk ezért a netszolgáltatódat, ahogy fentebb írták.

Vagy a mobilszolgáltatókat...vagy aki megtanított írni...

2021. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

A Kékfog korában még csak vezetékes kütyü sem kell. Ha valakinek sok milliós kocsira telik, pár ezer forintos fülest miért nem vesz? Vagy ósdi vezetékest? Az egy ezres sincs. A mai autókhoz nem értek, de a legtöbb tudja kezelni a telefonhívásokat saját rendszerén.

Ezek mind szerepelnek a reklámokban.

2021. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2021. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés a két dolog közt.


Most ha én leszúrok egy késsel valakit, a kés gyártója a hibás, amiért hegyesre meg élesre csinàlta?

2023. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!