Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Cammogó forgalomban mögöttem...

Cammogó forgalomban mögöttem a BMW-s miért refizett folyamatosan vagy 15 percig?

Figyelt kérdés
Székesfehérvár, 7-es út 7:20-kor. A Rádiótelepi körforgalomtól egészen a Jancsárig mögöttem a BMW-s folyamatosan felkapcsolta a refit, néha villogtatott. utána 2 órát fájt a fejem és káprázott a szemem. Ez miért jó? Mit lehet tenni ezekkel?

2020. dec. 8. 14:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi baj a kocsimmal, direkt megnéztem mikor beértem a munkába. Szóval nem arra akarta felhívni a figyelmem, hogy valami gond van.
2020. dec. 8. 14:49
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert idióta.
2020. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

"utána 2 órát fájt a fejem és káprázott a szemem"


Neked nem állíthatók a tükreid, vagy direkt bámultál bele a fényszórójába?

2020. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
3-as, szerintem az emberek 99% nem tudja, hogy a belső visszapillantó állítható éjszakai és nappali mód közt 😆
2020. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Biztos velem van a baj, de én mi a francért nem találkozok sose ilyenekkel, és megverni sem akarnak? Nem mondom, nagyon sok idegbeteg sofőr van, ez tény, de mégis?
2020. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem ködlámpáztál?
2020. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez csak kitaláció. Olyan lényeges kulcsszavak vannak benne elrejtve, amivel itt egymásnak esnek a hozzászólok.
2020. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem vettétek ki a lényeget: "a BMW-s".

Ha ugyanezt egy Toyotás teszi akkor a kérdés se született volna meg.

2020. dec. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
SZerintem rajtahagyta a hátsó ködlámpát. Aki a lebillenthető tükörröl nem tud, annak a világító piktogramok sem mondanak túl sokat, az olajnyomásjelzőről is legfeljebb Aladdin csodalámpája jut eszébe.
2020. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!