Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Menetrögzítő kamera GPS...

Menetrögzítő kamera GPS jeladóját hova kell rögzíteni?

Figyelt kérdés

Van egy Lamax Dual S9 kamerám, azt akarom beszerelni, de nem tudom a GPS jeladónak hol a helye ahova ragasszam. A szélvédő széle? A műszerfal teteje? Esetleg nagyon ajánlott a burkolat alá tenni? Mert utóbbi esetben szakemberhez kellene akkor elvinnem, mert én tuti nem tudom megbontani az autót, hogy ne essen darabokra a beltér.


Illetve bónusz kérdés: a dashcam-ek ilyen melegben nem mennek tönkre? a Lamax Dual-t a tükörre lehet rögzíteni, szóval akkor érdemes ez esetben mindig fel-le venni amikor be- és kiszállok a kocsiból? Így mondjuk el se lopnák.



2021. júl. 30. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

" szélvédő széle?"

Igen.

Én nem szoktam levenni, állandó áram alatt van, mozgás érzékelős.

Mozgást érzékel rögzít.

2021. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Ezért a sok pénzért használati útmutató nem adtak hozzá?


„A kábeleket a szélvédő mentén vezesse úgy, hogy ne akadályozzák a gépjárművezetőt a kilátásban, majd biztonságosan rögzítse őket kábeltartók segítségével, vagy rejtse el őket a kárpit mögé (a GPS modult ajánlott hozzáragasztani a műszerfal sarkához, a szélvédő sarkához, esetleg hivatalos szervizhez fordulni, és kérni az A oszlopba rejtését).”

2021. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!