Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik-e olyan menetrögzítő...

Hozé don Padrafos kérdése:

Létezik-e olyan menetrögzítő kamera, amiről a felvétel közvetlenül egy (rendőrségi) szerverre fut be?

Figyelt kérdés
Csak vágyakozom. Kerékpárra szeretnék ilyet. Olvastam, hogy már drónokkal is figyelik a szabálytalankodókat. Azokat üzemeltetni pénzbe kerül, én meg ingyen vinném a kamerát. Minden nap garantáltan legalább egy szabálytalanságot felvennék munkába menet. Ha ezt nem tartom, visszavehetik az eszközt! Időm energiám nincs a sok bejelentést megtenni, meg azt sem akarom, hogy hetekre lefoglalják a kamerámat, az minden nap kell. Ma épp egy magasságkorlátozáson jött át velem szembe egy teherautó, egyenesen a képembe. Elvárta, hogy megálljak, és eltoljam előle a biciklit, hogy bemehessen az Auchan parkolóba, meg sem várta, amíg én kijövök. Visszaváltani sem tudtam, olyan hirtelen jött szembe, csak tolni tudtam. Az olyan előzések is rendszeresek, amikor nekem le kell mennem az útról az árokba, és már az előzés megkezdésekor látta, hogy jövök, csak felsőbbrendűsködött és erre verte a fa-rkát. Szeretném, hogyha eltűnnének az utakról a nem oda valók. Ha meg én vagyok útban a közlekedőknek, gyűjtsenek aláírást, tegyék ki a kerékpárral behajtani tilos táblát az utakra, de mindre, aztán nézhetnek, mekkora felfordulás lesz, ha ezt a kis szabadságot is megvonják. Az embereknek elegük van a szemétládákból, főleg azokból, akik fogyatékosként kezelik azt, aki szabálykövető vagy munkából él.

2020. jún. 30. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Hát ez egy szép hosszú kis rant lett, na de a kérdésre válaszolva...


Egyrészt igen, van olyan kamera, ami egyből rendőrségi szerverre fut be. Általában oszlopokra vannak szerelve és bűntények gyors feltárására használják, illetve néhány ritka esetben közlekedési szabálytalanságokat figyelnek vele.


Másrészt viszont nincs, mert ha van is olyan kamera a rendőrségnél, ami biciklire szerelhető, neked egészen biztosan nem fogják kiadni a két szép szemedért.

2020. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
😂 😂😂
2020. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erről a P.E.C.-ben érdeklődj.
2020. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
VAMZER
2022. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!