Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Baleset erdei úton. Utólag...

Baleset erdei úton. Utólag mit tudnak csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma sajnos ütköztem egy másik autóval erdei úton. Könyarban hirtelen megjelentek és nem volt elég idő megállni. Egyikünk sem ment gyorsan de mind erősitették hogy én vagyok a hibás. Annak ellenére hogy én kértem töltsük ki a kárbejelentőt ők csak le akarták fényképezni a biztositásom, a személyim és a jogositványom. Ezzel mindenki ment az utjára. A kérdésem az lenne hogy utólag ők tudnake ezekkel az adatokkal intézkedni? Nem csináltak még fényképet sem a helyszinen. Én nem fogom magamra vállani mert ők is pont annyira hibásak mint én.
2021. aug. 28. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és abban maradtunk hogy majd hétfőn beszélünk telefonon. De ha véletlenül nem eggyezünk akkor tudnake jelenteni a rendőrségen? Ha jól tudom akkor az ilyesmit 24 órán belül kéne jelenteni. Hétfőn pedig már azon túl leszünk.
2021. aug. 28. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Semmit nem tudnak kezdeni, max. hamisítani tudnak egy karbejelentőt, de azzal le fognak bukni.


Amúgy ha nem tudtok megegyezni, akkor rendőrt kell hívni...

2021. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem sok mindent kezdhetnek vele, csak kellemetlenkedés lesz.

Aki ilyet csinál annak van vaj a füle mögött alapból. Majd elkezdenek pénzt követelni, meg fenyegetőzni.

2021. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hogy megegyeztünk. Lefényképezték amit akartak aztán vita nélkül ment mindenki haza. Utólag már semmit sem fogok csinálni. Én is maradok a kárommal és ők is.
2021. aug. 29. 06:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol, aztán mikor a lakásodon megjelenik Orsós Gáspár és hetvenkét rokona, akkor megmondod nekik, hogy megegyeztetek? :)

Megvan nekik a személyid lefotózva, még el is adják a nevedre a lopott roncsot, amit lezúztál.

2021. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
SOHA nem szabad megengedni, hogy a személyi okmányaidat bárki (privát ember) lefényképezze! Aztán meglepödsz, ha visszaélnek vele, igen sok mindent el tudnak intézni a neten egy lefényképezette személyivel jogsival biztosítással, akár az autódat is el tudják adni valakinek.
2021. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MGéza ***** válasza:
100%
Eleve jó nagy marhaságot csináltál azzal hogy az okmányaidat átadtad másoknak akik nem hivatalos személyek. Ilyenkor ha hőzöngést tapasztalsz nem kell megijedni hogy mekkora a pofájuk, visszaülsz az autódba, ajtó-ablak zár, telefon elő és mondod hogy akkor hívok rendőrt. Más lesz a hangnem egyből. Illetve ez nagyjából így kellett volna csinálni, reméljük mindannyian, ebből okulsz.
2021. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!