Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek milyen egy jó...

Szerintetek milyen egy jó vezető oktató?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugis, türelmes. Jól magyaráz. Nem képzeli azt, hogy mindenki kormánnyal a kezében született.
2021. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Szőke, nagymellű.
2021. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, aki ha hibázol, nem leordítja a fejedet, hogy örökre elmenjen a kedved a vezetéstől, hanem határozottan felhívja a figyelmedet a hibára, és elmagyarázza, hogy mit kellett volna másképpen csinálnod.
2021. szept. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszinte.


Az első oktatóm egy nagyon türelmes, tündéri nő volt - látszólag. Jól tudtam vele beszélgetni, már amikor megtartotta a vezetési órát. Sokszor félórával előtte mondta le, és ha hamarabb végigmentünk az útvonalon, akkor szállhattam is ki, szóval hiába fizettem 50 percet, nem engedett annyit vezetni. Semmiért sem kiabált, mindig nyájas volt, magánéleti témákról is tök jól lehetett vele beszélni, csak épp arra nem tanított meg, amiért fizettem neki.


A második oktatóm nagyon jófej, de őt már ki lehet hozni a sodrából. Mondjuk ez nem is baj. Igen, volt olyan, hogy leordította a fejemet, de így legalább megjegyeztem. Hiába tudtam KRESZ-ből, hogy a balról érkező villamosnak elsőbbsége van, nem néztem balra a villamospályán, és oké, hogy akkor pont nem jött semmi, jogosan szidott le. Egyelőre nincs még jogsim, de úgy érzem, vele meglesz, mert ő tényleg 100%-ban őszintén felhívja a figyelmemet minden hibámra (természetesen dicsér is, ha jól vezetek). Ezenfelül másfél órás órákat tart, és azokat végig. Vele is gyakorlunk útvonalakat, de ő nézi közben az időt, és úgy módosítgat, hogy a vezetés akkor is kitöltse a másfél órát, ha alig van forgalom. Ezzel többet is tanulok, és meg is kapom a kifizetett oktatást. Soha nem volt olyan, hogy késett volna az időpontról - az első oktatóm rendszeresen megváratott.

2021. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bist válasza:

Úgy gondolom, hogy rajtad múlik, hogy milyen vezető leszel.

Az oktatóm, az első órán bevitt a belvárosba.

Egy kicsit kapatos lehetett, mert amikor a zebrán elém lépett egy gyalogos, felkiáltott, hogy tapossam agyon őt.

Ez régén történt 52 éve, egy Csepel 344 teherautóval.

Eddig még soha nem okoztam balesetet.

2021. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!