Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha az ausztriai autó pályán...

Ha az ausztriai autó pályán lefotózott egy trafipaksz német autóval mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Építkezés volt az út tiszta egyenes kb 120 km/h -val mentem későn vettem észre 80 ra volt korlátozva!

Ja és a próba időm egyszer már meglett hosszabbítva voltam építő szemináriumon.

Tehát mire számíthatok?

Csak pénzbüntetésre ausztriaból vagy számít a próba idő stb...?



2021. szept. 22. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak pénzbüntetést kapsz, sima közlekedési szabálytalanság, másra nem kéne, hogy kihatása legyen.
2021. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Viszont készítheted a tárcát,tekintve hogy most (szeptemberben)emelték duplájára a gyorshajtásért kiszabható bírságot.Meg ha szerencséd van kapsz tőlük egy ilyet is ajándékba: [link]
2021. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha kb 40 km/h meghaladtam a megengedettet akkor nem vonják kb 1 hónapra a jogsit?
2021. szept. 24. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
45 euró lesz
2021. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj lóxart, elnéztem, dehogy 45 euró, annál drágább lesz:D
2021. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

„ Wer 30 Stundenkilometer zu schnell fährt, muss nun mindestens 150 statt 70 Euro zahlen. Die Strafe steigt dann mit überhöhtem Tempo immer weiter an, von bisher maximal 2180 Euro auf bis zu 5000 Euro. “

Ezt ugyan az ADAC irja, ami nem ÖAMTC, de jo kivehetö, hogy 150 a minimum. Mivel te, kedves kérdezö 40km/h-val mentél gyorsabban, ráadàsul épitkezéses szakaszon, igy úgy gondolom, hogy 200-250€ lesz kb a büntid.

2021. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!