Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Koccanás történt. Mire számíth...

Koccanás történt. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

A lámpánál álltunk nem vettem észre, hogy egy bukkanó van előttem és sajnos egy picit belecsúsztam az előttem állóba.

Helyszínen nem írtunk semmilyen papírt, sérülést nem láttam az autón, sem az enyémen. Elkérte az adataimat és tovább hajtott. Rendőrt sem hívott.

Mire számíthatok? Én úgy gondolom, hogy a két autó legfeljebb összeért, mert én nem éreztem, hogy nagyobb csattanás lett volna.

Volt egy tanú is, aki szintén állította, hogy nem látszik semmi.



ápr. 24. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem felelőtlenség volt nem írni papírt... Talán pórul is járhatsz.
ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem tud semmit tenni utólag. Max. beperel, de milyen bizonyítéka van? Semmi.
ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Most már mindegy. Nincs rendőr, a helyszínről elmentetek. Ha 100ezreket akar legombolni rólad, nem fizetsz. Az ő kára lesz, akármi is lesz, te nem fizetsz. Nincs bizonyíték. Ha hazafelé kárt csinál az autójában vagy számlát akar neked benyújtani, nem fizetsz.

Egyszer én is okoztam kárt, de csak az én autómon látszott. Nem csinált belőle a másik sofőr problémát. Később meg hívogatott, hogy az én hibám. Mondtam, hogy akkor töltsük ki a papírt utólag, na azóta nem hívott.

ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!