Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tapasztaljátok, agresszív...

Hogy tapasztaljátok, agresszívebbek lettek a közlekedők arányaiban nézve is vagy csak többen közlekednek és ezért találkozni többel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Arányaiban is több.
Csak összességében több, de arányaiban nem.
Nincs változás.
Egyéb.
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek egyre türelmetlenebbek.
2021. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az idő a legnagyobb gond. Túl zsúfolt a napirend.Ez miatt sietniük kell. Aztán ha valaki tötymörög előtte pl autópálya, akkor időt veszt, kèsik. Ez átalakul egy fusztráltságba, feszültsèg, düh. Majd megelőz, ès kadja a dühèt, pl büntetőfèkkel. Jön a nyugtázás, hogy a bosszú sikeres. A másik oldalon ha nincs az idő, akor a büntető fèk miatt kialakul egy vèrboszú efekt.Meg kell torolni. Ès visszavág.Alap esetben nem lenne ennyi. Ami megnöveli, az a visszavágás, mert abból kevesebb volt.

Engem 1* büntetőztek le. Fortyogott bennem a bosszú, de mivel mögöttem gyerek volt, ezèrt az düh ösztönt legyőzte a másik ösztön, a gyermek vèdelme. Ami azt mondja, hogy menjen a fr@ncba...

Illetve több a kamera, sajtó egyèbb. Ez a nyilvánosságra kerülèst segíti...

2021. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nincs változás. A saját vezetési stílusod változhatott, ami által vagy jobban észreveszed, vagy kiprovokálod az ilyen helyzeteket.
2021. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

"Nincs változás. A saját vezetési stílusod változhatott, ami által vagy jobban észreveszed, vagy kiprovokálod az ilyen helyzeteket."


Ja, a szokásos áldozat hibáztatás!


Valaki már attól agresszív, ha a másik nem abban a stílusban vezet, ahogy ó szokott.

Én például nem vagyok hajlandó a szembejövők sávjába sorolni és onnan kanyarodni balra, hogy kíméljem a mögöttem lévő kocsi fékeit.

Valaki már attól ideges, ha fékeznie kell.

2021. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem látványosan romlik.
2021. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3-as azért tettem fel a kérdést, mert itt megnövekedett a forgalom, de mondjuk lehet, hogy aki a fővárosban vagy máshol többet vezet máshogy érzékeli, objektívebb képe van.


#2-es igen, talán az emberek mostanában még inkább igaz, hogy nem akarnak a szükségesnél több időt tölteni közlekedéssel. Azaz inkább kicentizik és ha nem jön össze, akkor meg ez van..

2021. okt. 5. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 80 feletti IQ-val már lehet tudni, hogy attol hogy gyorsabban akarsz menni, nem fogod behozni a késést.

Éjszaka az üres autopályán lehet sietni, de amúgy semmi értelme, mert mindig valaki seggében fogsz hörögni álló farokkal.

2021. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig az IFA a leggyorsabb.
2021. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!