Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Néhány ember miért vág ki...

Néhány ember miért vág ki mások elé váratlanul, balesetveszélyt okozva? Nem félnek hogy meghalhatnak?

Figyelt kérdés

Sokadjára rongyolt ki elém egy tag, mikor villantottam büntetőzött is....Ez mégis mire jó?

Ha betartom a követési távolságot jusztis bevágnak, általában pont úgy hogy jó nagyot kell fékeznem, olyan is volt már, hogy torlódás alakult ki és úgy csúszott be közém és az előttem haladó közé, hogy fél méterre volt tőlem...

Ennyire punnyadnak, vagy nem pucsított az asszony vagy mi a rosseb van az ilyenek fejében?

Igen, én is szoktam hibázni, nem vagyok egy fittipaldi (bár imádok vezetni), de ez......



2021. okt. 19. 19:05
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de én az ilyen barmok miatt csak akkor ülök autóba, ha nagyon muszáj. Egy 2 órás autóút alatt átlag minimum egyszer mindig meghalhatnánk, ha nem történne valami csoda.
2021. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy ők sérthetetlenek és annyira jól vezetnek. Pedig qvára nem...
2021. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok aberrált, akik megkapják a jogsit, bár nem kellene, bevágja magát a kocsiba, aztán megy, táblát nem ismeri, aztán, mikor rádudálsz, neki áll feljebb…
2021. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de hogy a francba nem félnek? Néha kis Toyotával vagy daewooval jönnek, de még egy nagyobb autó is gyönyörűen felborul. Ráadásul 120-130-nál...
2021. okt. 19. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezeket én se értem. Múltkor jöttem haza, egyik utcából jött volna ki egy autó, nekem volt elsőbségem, ő helyesen meg is állt, aztán amikor végképp nem számítottam rá, ő úgy döntött, hogy mégis kihajt elém. Az abs dolgozott rendesen amikor dudálások közepette beletapostam a fékbe, elnézéskérésként megvillantotta az elakadásjelzőt és gyök 2-vel haladt. Eset volt, mögöttem nem jött senki, nem is lassan mentem amivel "csalogathattam" volna, az eset után még csak nem is akart elhúzni a semmibe, csak haladt baromi lassan. Szívesen megálltam volna, hogy megkérdezzem ugyan mi volt olyan fontos, hogy ne tudta volna megvárni azt az 5 másodpercet amíg elhaladok, de voltam olyan ideges, hogy inkább megvertem volna és feldugtam volna neki az egész autóját... Helyette inkább erőt vettem magamon és csak megelőztem és elsuhantam.

Lehet egyszer tényleg beruházok egy Hummerbe vagy valami hasonszőrű nagy dögre és elsodrom az ilyeneket.

2021. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezeket de mindennapos lett hogy jön a hülye indexel és már be is vág elég mindegy melyik irányba. Ha tartod a távolságot a másiktól az neki jogosítvány hogy neki van fenntartva.


Azért csinálhatja ezt mert:


*egyszerűen csak rosszul méri fel az érkező sebességét

*jól méri fel a tőle gyorsabb sebességét csupán jól esik neki szarházinak lenni hogy betart neki

*nehezére esik lassítani (úgyis beférek még, majd lassít, meg hová siet?)

*élményeket gyűjt hogy annyival is előrébb van

2021. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, a poén pedig az hogy kivág elém mert annyira siet elvileg, de miután kivágott elém gyökkettővel megy.
2021. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tudtok vezetni
2021. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl sok embernek van jogsija akinek nem kéne hogy legyen. Kötelezővé tenném a PÁV vizsgát.
2021. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Múltkor a teherautó elé vágott be egy nőcike, lámpa, nekünk kis ívben jobbra, ő szemből neki balra, bevágott elénk, mondván elég lassú, szerencséje volt, hogy üresen volt a teher, másképp csattanás lesz a vége
2021. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!