Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt a legnagyobb hiba...

Mi volt a legnagyobb hiba amit vezetés során elkövetettél?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Hogy olyan sokat dolgoztam (heti 70-80 óra), hogy lekapcsolt az agyam 1 mp-re és megpróbáltam felmászni egy villanyoszlopra. Nem sikerült. Totálkár.
2021. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1, mennyivel mentél neki? Mennyi ideje volt jogsid?
2021. okt. 21. 13:00
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Évek óta volt jogsim. Többi privátban.
2021. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát vezetés közben? Inkább előtte. Még fiatal voltam. Megittam vagy 12 üveg sört röviddel és úgy ültem kocsiba. Az utcánk sarkán kicsaptam az akácfát. A rendőrség szerintem már a boltnál kifigyelt. A házunk előtt várt. 1 évre ugrott a jogsim.
2021. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lassan közlekedő kamiont próbáltam előzni; lusta voltam visszaváltani, így maradt 5-ös, gondoltam úgyis gyorsabb vagyok nála és nagyon hosszú, egyenes szakasz volt előttem, forgalom nélkül. A manőver közben viszont kamionos felgyorsított és így már jöttek szembe mire befejeztem. Talán még nem kellett lassítson.
2021. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
egyszer régen fáradtan indultam olaszországba nyaralni. néha arra ébredtem, hogy elaludtam. valószinűleg csak 1-2 másodpercre aludhattam el, szerencsére nem lett baj belőle.
2021. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az útkereszteződésben túl hamar indultam el, és a balról jövő kocsinak le kellett fékeznie, hogy ne koccanjunk össze. De szerencsére nem történt baleset, csak nagy ijedelem.
2021. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 20 éve Szlovákiában 80-nal átmentem egy stoptáblás kereszteződésen.
2021. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Egerből Miskolcra a bükki panorámaúton menni, na az nagy hiba volt. No nem nyáron, hanem télvíz idején. Felsőtárkányig gyönyörű fekete út, remekül tapadtak a nyári (!) gumik. Aztán persze a falu végén fordul a busz is, a hóeke is, persze nem voltam hajlandó megfordulni már, micsoda blamázs. És gyönyörű is volt az út, amíg a körülbelül 35. ugyanolyan ívű kanyarban nem pont úgy alakult a tapadás az óvatos, 20 km/h körüli tempó ellenére, ahogy számoltam és vagy kettőt pattantam a szalagkorláton.


Szóval tessék téli gumit venni és jól megválasztani az útvonalat !

2021. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsokat! Nagyon köszönöm a válaszokat, ezekből mindig annyit lehet tanulni. Imádom ezeket olvasni, mert amúgy sok dolog eszembe sem jutna amiket itt olvasok...
2021. okt. 21. 15:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!