Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy kell kerékpárral szabályo...

Hogy kell kerékpárral szabályosan közlekedni?

Figyelt kérdés
Olyan weboldalt vagy könyvet keresek, ami részletesen leírja, hogy kell szabályosan indexelni, milyen kivilágítással kell rendelkezni este és például mit kell tenni nagyvárosi forgalomban, ha nincs kijelölt bicikliút, vagy épp egy körforgalomba vezet be az út stb.
2010. szept. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kotra Kiadótól a 2010es KRESZ tankönyvet ha megveszed, minden le van írva benne a kerékpárosokról is:)

Én ezzel készültem fel KRESZ vizsgára és átmentem.

Csak ajánlani tudom.

2010. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly jártam kreszre és az oktató azt mondta hogy a bicikliseknek nem szabad besorolni a sáv bal oldalára balra kanyarodáskor, hanem meg kell állni a jobb szélén és áttolni az úton a biciklit.


Ebben rosszul van írva vagy változott azóta, de szerintem nem szerencsés besorolni [link]

2010. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!