Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha az autóm nemrég sikeresen...

Ha az autóm nemrég sikeresen műszaki vizsgázott, akkor nyugodt lehetek, hogy alapvetően minden rendben, az autómon nem múlik a biztonságos közlekedésem?

Figyelt kérdés
Vagy a tél beállta előtt (a gumik télire cserélésén kívül) még érdemes egy átvizsgálást csináltatni? Én ugyanis sajnos múszaki analfabéta vagyok.

2021. nov. 4. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

100%-os "védelmet" nem nyújt... nem nézik át annyira alaposan az autót mint egy fizetős állapotfelmérésen.


Nekem pl. pár hétre műszaki után szakadt ki a jobb első talpasgömbfej.


Az is kérdés milyen idős az autód.

Ha 4-5 akkor én nem félnék, ha 14-15 akkor ott már más a tészta.

2021. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, nem 100% semmilyen átvizsgálás.

Sőt, a tél beálltával semmi sem a szervizen múlik, inkább a felhasználón. Legyen benne fagyálló, legyen téli gumi. Na meg hiába nézi át a szerviz, ha a kedved felhasználó előszeretettel nyúzza a hideg motort.

2021. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves, és egy hónapja csináltak vezérlés cserét - a szerelő javaslatára.
2021. nov. 4. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor azzal már nem lesz probléma egy darabig.
2021. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Műszakin biztonság szempontjából teljesen irreleváns dolgokat néznek. Pl. a motort be sem indítják a műszakin.
2021. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ez a másik dolog amit az ötös mond. Az nem giazán hatja meg a vizsgáztatókat hogy otthagy a kocsid mert szar a motor, amíg nem rossz a fék és nem gázolsz vele senkit rád rohadhat magyarán a kocsi. De persze ez minden embernél önérdek, hogy rendesen működjön a kocsija.
2021. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!