Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki olyan kemény, hogy kiszáll...

Aki olyan kemény, hogy kiszáll az autóból az utólag büszke magára, vagy azért érzi, hogy kellemetlen volt a viselkedése?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer láttam olyat, hogy valaki erősnek érezte magát, és kiszállt, meg ugye magyar viszonylatban is van egy két ilyen videó.

Amiket én láttam ott a másik sofőr nem szállt ki egyszer sem, és a kipattanó erőember meg ott toporgott, hogy most mit csináljon, vagy rávert az autóra, hogy ne legyen hiábavaló a kipattanása.

Meg az is iszonyat gáz amikor kiszállnak mindketten és egy ilyen hadonászós cicaharc alakul ki.

Na de visszatérve a leggyakoribb felállásra, hogy csak az egyik jelenik meg a másik ablaka alatt keménykedni, az nem óriási szégyenérzet, hogy hát itt vagyok, nagyon kemény és erős vagyok, de nem tudok mit csinálni?

Vagy ezek úgy fogják fel, hogy a másik megfutamodott tőlük, és azért nem száll ki?

Volt, hogy belegondoltam, hogyha én valaha kiszállnék (soha) és a másik fél maradna az autójában akkor az mennyire szégyenérzet lenne, hogy hát jó akkor most én visszaülök.



2021. nov. 26. 09:15
1 2
 1/20 qkker1 ***** válasza:
52%
Oké, de mi a kérdés?
2021. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ott a zöld mezőben találod, és kérdőjel van a végén, már ha tisztában vagy a mondatvégi írásjelek jelentésével- bár akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést-.
2021. nov. 26. 09:26
 3/20 anonim válasza:
48%

Szerintem ők nem éreznek szégyent, nem kell ilyen sokat gondolni róluk.

Ha van egy kis agya az illetőnek (mert megesik, hogy valaki jogosan száll ki valamiért) nem kezd csapkodni, legfeljebb emelt hangon közli a másikkal, hogy mi a gond.

2021. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De minek kiszállni?

Emelt hangon, én átkiabálok 5 autót is a sajátomban ülve, ha kell, bár ez sem a szokásom.

Ha nekem ordítanának ki, tökre leszarnám az illetőt, ha hibáztam anélkül is tudni fogom, hogy ő megmondja a tutit, ezzel az alpárisággal meg csak magát minősíti az ember, legalábbis szerintem.

Szóval nincs az a szituáció amiért -szerintem-, megéri kipattanni a kocsiból.

2021. nov. 26. 09:32
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Aki már így kiszáll pattogni, ott komolyan baj van.

Legutóbb Gödöllőnél egy vasúti átjáróban az engem megelőző mókus keménykedett velem, jellemzően ilyen kis fika méretű autókat veszek a jobb parkolás miatt.

Csak valamiért megvan a sztereotípia, hogy ilyeneket 40 kilós nénik vesznek.

Poén az, amikor úgy ugrál valaki, ha nagyon nincs igaza.


Kitettem az idexet, mert előzni akartam az előttem menő traktorost, erre ez a jóember nekiállt minket előzni, én már be voltam lendülve az előzéshez, jó kis satuzás lett belőle.

Rádudáltam.

Szívére vette.

2021. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, mi játszódik le az ilyenekben belül, de bonyolult jelenség. Nem tudhatod, milyen közegben mozog és lehet, hogy számára a saját érdekeinek érvényesítése sokszor egy-egy jól irányzott ütésen vagy minél hangosabb fenyegetőzésen múlik. Nyilván elég szomorú , ha ilyenek egy ember problémamegoldó mintái, de attól még, hogy a társadalom nagyobb része felnőtt korára kikerül e közegből, nem mindenkinek adatik ez meg. Na ezekből lesznek a kiugrálók.


Akiket aztán jól ki kell röhögni.

2021. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
hát érdekes kérdés..miért is száll ki? Csak nem hülyeséget csináltál? Benned erősen nyomot hagyott valami ilyesmi...tegyél kamerát a kocsid szélvédőjére, az csodákat tesz.
2021. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
7-es, minek mosdatni a szerecsent? Velem is előfordult, hogy a lassító sorba bevágott index nélkül egy tudjukmilyen autó, nagy fék után rávillogtam, aztán már szállt is ki belőle a nyúzüge paraszt. Pedig én ott tuti nem hibáztam semmit.
2021. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
7-es, gondolom te is ilyen kötekedős-kiszállós macskajancsi vagy.
2021. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Èn életembe egyetlen egyszer szàltam ki. A nőci nagyon eltèvedt, ès szembe jött velem, ràadàsul előtte is szembe kellett mennie a forgalommal, ès 3 sàvon keresztül fordult jobra. Majdnem frontàlba kaptam 50 nel. Nem kiabàltam vele, nem verekedni akartam. A fejèben nagy problèma volt, mert megkèrdezte mièrt megyek forgalommal szembe.

A kèrdèsedre: Akik kiszàlnak, azok valamilyen sèrelme van, amit úgy èreznek, meg KELL torolni. Ha kiszàl, ès van incidens, amit nyernek, mentàlisan megerősítèst nyer, hogy ő volt az alfa hím. Nyert. Ez elègedetsèget okoz az egyban.

2021. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!