Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért szokás büszkének lenni...

Miért szokás büszkének lenni a gyorshajtás csekkre? Csak az én ismerőseim ennyire idióták?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim fiatalok 2-3-4 éves jogsijuk van.

És mintha büszkék lennének a gyorshajtásaikra.

Van 1 köztük aki mindig mondja: "most nincs pénzem sajnos, be kellett fizetnem a gyorshajtást... ez már a 3. de hát csak kihúzom valahogy! Nagyon megy ez a Volvo! Nehéz visszafogni!"


És ezt úgy mondják olyan hangsúlyal, mintha még "menők" lennének, mert 50 helyett 70 el közlekednek, meg 90 helyett 110 el!


Miért menő dolog a gyorshajtás? Csak az én ismerőseim ilyen idióták?



2014. febr. 26. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van 1 köztük aki mindig mondja: "most nincs pénzem sajnos, be kellett fizetnem a gyorshajtást... ez már a 3. de hát csak kihúzom valahogy! Nagyon megy ez a Volvo! Nehéz visszafogni!"


Szia fogadjál vele hogy a volvója nem meg 200-at :D utána nem igen fog menőzni a csekjével inkább fog sírni :D

2014. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kórházba/börtönbe kerülnek menj oda menőzni nekik hogy milyen jó szabadon, a saját lábaidon járkálni.
2014. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igenis menő a gyorshajtás. Trabanttal autópályán...
2014. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" Nagyon megy ez a Volvo! Nehéz visszafogni!"


Ezt a süket dumát. Na nembaj, legalább támogatják a költségvetést!

2014. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem meno, faluban alt en is tartom magam, de elozesnel en hama felfutok 120 ig is, nem menosegbol, hanem elobb letudjam.

meg eleg rovidek az egyenesek erre.

2014. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem menő, de néha annyira idegesítő, hogy én is csak nevetni tudok rajta. Én javarészt szabályosan közlekedek. 50-55-tel haladok településen belül, max 100-110-zel kívül. Ez szerintem még nem bűn, az vesse rám az első követ, aki mindig, minden körülmények között tartja az 50-es, 90-es tempót.

Egyszer megmértek egy 40-es táblánál 53-mal városon kívül. Egymás után volt egy 80-as, 60-as és 40-es tábla. Lassítottam direkt, az első két táblának meg is feleltem, de a harmadiknál nem sikerült eléggé. Ez szerintem szőrözés.

Most a hetekben megmértek falutáblánál 70-nel és folyamatosan a féken volt a lábam. Ez teljesen mindegy nyilván, hiszen a tábla vonalában már 50-nel kellene menni, nagyjából 30 méterrel odébb már szabályos is voltam... Ez a traffit nem érdekli, meg is kaptam a csekket. A táblánál való mérést is szőrözésnek, idegesítőnek találom, de jogos, így kifizettem a büntetést szó nélkül, ez van.

Nem tartom menőnek, ellenben számító húzásnak igen az ilyen helyeken való mérést, így általában röhögve mesélem el, hogy jártam. Tűnhet menőzésnek, pedig nem az, egyszerűen csak kínomban való nevetés.

2014. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak menőznek miylen klassz az autójuk... Legalábbis előtted. Otthon meg húzza a fogát. :D Szerintem 30 ezer ft nem is összegf és senk isem költ rá szívesen... És az csak 30k... Mondd neki mennyen akkor 200 felett és majd lesz egy 300 ezres büntetése :D Azzal menőzhet, a gyorshajtás képet meg kiteheti facebookra profilképnek :D
2014. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!