Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Helyén való a másik közlekedés...

Helyén való a másik közlekedésben résztvevő sofőrnek jelezni, ha trafit láttok?

Figyelt kérdés
Elvileg tilos a közúti ellenőrzést akadályozni, zavarni. De a másik oldala a dolognak, hogy ,,figyelmeztetnéd a másikat a bajra" .

#traffipax #Autósközlekedés
2021. dec. 21. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Helyén való
Nem helyén való
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel nem akadályozod az ellenőrzést. Az lenne akadályozás, ha szándékosan elé parkolsz.

Én mindig jelzem, mert örülök, ha nekem is jelzik. Annak ellenére, hogy mindig betartom az előírt korlátot.

2021. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Sosem értettem minek villogni, mert pont a szabálytalan közlekedőt figyelmeztetik ezzel az ellenőrzésre, akit pont hogy mindenkinek érdeke lenne kiszűrni. Aki szabályosan közlekedik, azt nem érdekli, hogy traffiznak.
2021. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem. És azt is utálom,hogy bejelentik a rádióban. Fogják csak meg a gyorshajtókat,ittasokat,drogosokat. Ha meg baleset van ezek miatt,azért köpködik a rendőrt," mer' mé nem fogták meg". Ha trafi van meg azért.

Ps. A rendőrök gyűlölnek trafizni,kiadott feladat,muszájból..

2021. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem. Lehet, büdös bunkó paraszt vagyok, de ha nem helyben megállítós az akció, akkor igenis büntessék meg azt a *****, akinek még az nagy rátartás sem elég. 50 helyett 54-55 is szabálytalan, de ha 65 is kevés, azt igenis vágják meg.
2021. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én nem jelzem, mert borzalmas a közlekedési morál és ha csak egy ember is visszavesz kicsit a túlzott tempóból az ellenőrzés után, már megérte .
2021. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem akadályozod az ellenőrzést, tehát semmi gond vele.
2021. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha megállítós rendőrök vannak, és megállítják azokat, akik belecsúsztak mondjuk az 52-be, akkor helyénvaló. De ha nem megállítósok, akkor csak 66-tól büntetnek. Aki pedig 50-es helyen ilyen gyorsan megy, annak kapják is el a tökét, ez az elvárásom.
2021. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát a mai frusztrált világban már felmerül néha bennem is ez a kérdés, mert minden bajuk van az embereknek. Pár évvel ezelőtt még teljesen természetes volt a villantás és az összetartás az utakon.
2021. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Most is természetes sajnos... Abba sokan bele sem gondolnak, hogy egy esetleges jövőbeli gyilkosnak villantak ilyenkor, aki így megússza az időben történő intézkedést.
2021. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

9es

Na látod, ilyen hülyék vannak, mint te, erre mit lehet mondani? 8as voltam.

2021. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!