Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Normális az ha vezeték és...

Riki11 kérdése:

Normális az ha vezeték és ahogy sötétedik olyan mintha hományosan látnák?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok. Valamelyik nap vezettem és ahogy sötétedett fel 4-4 óra felé délután akkor homalyosabban láttam a teret! Ez normális vagy valami baj van?
2022. jan. 4. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Farkasvakság. Keress fel egy szemészt, és szedj A-vitamint (valamint ne vezess).

[link]

2022. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
vagy szimplán zsíros belülről a szélvédő, le kéne pucolni
2022. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És miért ne vezessek? Állítólag jó a szemem!
2022. jan. 4. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezen az oldalon sok az ilyen félhülye aki mindenre azt írja hogy ne vezess, figyelmen kell az ilyet hagyni.
2022. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmm köszi a megnyugtato választ de ha farkasvaksagot lenne akkor a szemész mondta volna már nem?
2022. jan. 4. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Az már rég kiderült volna, az nem olyan hogy csak a kocsiban jön elő...


Én is úgy gondolom hogy a szélvédő lehet zsíros, vagy esetleg mikrokarcos, és ha épp olyan az idő/hely/fényviszonyok, nem látsz át rajta.

2022. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. jan. 4. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

#4 Öhm, szerinted vezessen úgy, hogy homályosan lát???

Kérdező, azt meg nem ártott volna beleírni a kérdésbe, hogy voltál már szemésznél a problémával. Ugyanis ha ezt nem írod, én is arra tippeltem volna, mint #1, meg küldenélek a szemészhez. Így viszont azt mondanám én is, hogy mikrokarcos a szélvédő, emiatt jobban töri a szembejövők meg az utcai lámpák fényét, azért tűnik homályosnak a kép.

2022. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

8-as


Tőlem aztán vezethet, szemüveg nélkül én is homályosan látok, kb semmiben nem befolyásol, ugyan úgy látom hogy megy valaki/valami előttem, vagy éppen azt hogy érkezik, táblák ugyan úgy felismerhetőek stb stb.

2022. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MGéza ***** válasza:
91%
Most kb abból, hogy "homályosabban láttam a teret", nem lehet következtetni semmire. Mit? A környezetet, vagy már az autó körvonalait sem láttad rendesen? Mert ha igen, az bizony szemészeti problémára is utalhat, doki orvosin a farkasvakságot nem nézi, csak sima táblaolvasás van és csókolom.
2022. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!