Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik, hogy túl magasan ül...

Létezik, hogy túl magasan ül a gyerkőc az autós ülésben, vagy ez így biztonságos?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kisfiam, vettünk neki egy BeSafe izi combi x4 isofix típusú autós gyerekülést. Fiat Grande Puntonk van, menetiránynak háttal szereltem be, de szerintem nagyon magasan ül így, a feje teljesen az oldalsó üveg középvonala tájékával egyvonalban van. Elég nehézkes belerakni is meg kivenni is belőle, mert közel van a tetőkárpit is. Vajon a kocsi kicsi, vagy ez így normális?


Illetve biztonságos ez így? Vagy pont így a jó, hogy egy esetleges oldalirányú ütközés esetén magasabban van, mint egy átlagos személyautó eleje?


Családban van pár gyerkőc, de egyikük sem ül ilyen magasan az ülésben, igaz azok az ülések nem isofixesek.



#gyerekülés #Besafe izi combi x4 #Gyerekülés magasság
2022. febr. 3. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátsó ülésre kell tenni.
2022. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nyilván a hátsóra kötöttem be.
2022. febr. 4. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a kocsi kicsi.

Nekem volt a suzuki , de könnyen ki be raktam a gyereket.

2022. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!