Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ingyenes és biztonságos VPN...

Ingyenes és biztonságos VPN (PrivadoVPN), valóban létezik és működik?

Figyelt kérdés

Megjelent nemrég egy ilyen cikk (én a PC fórumon olvastam), miszerint könnyebb lesz mostantól felelősségre vonni a torrentezőket. Annyira nem látok bele és nem értek hozzá, hogy ez pontosan mit takar, vagy kiket érint leginkább, de majd valaki felvilágosít. Félreértés ne essék, nem vagyok én nagy torrentező, de azért hébe-hóba leszedek ezt azt. Ez nálam konkrétan annyit takar, hogy pár évente leszedek egy újabb Win ISO -t, vagy FL Studio, Photoshop, vagy valamilyen videószerkesztő. Film szintén nagyon ritka. Utánanéztem az ingyenes VPN -nek, és konkrétan találtam egy ilyet:


[link]


"With PrivadoVPN, torrenting poses absolutely no issue; we tried downloading some torrents ourselves whilst connected to PrivadoVPN, and it all worked smoothly. PrivadoVPN offers unlimited speeds as long as you stay within the monthly 10 GB data limit. After finishing your 10GB of monthly data, you can still use PrivadoVPN. We do have to remark you’ll be limited to one server and 1 Mbit speeds. But you are still protected and anonymized."


Nem elég, hogy ad ingyen 10GB -ot, de még ennek átlépése után is tovább használható, ha nem zavar az 1Mbps sávszél és az egy szerverre való korlátozás. Na most egy olyannak, aki nagyon ritkán venné igénybe a szolgáltatást, annak tökéletes lenne ez ingyen is. Még nem próbáltam ki, hisz nem tudom, valóban biztonságos -e? Hol van a trükk benne? Túl szép hogy igaz legyen érzésem van.



2021. jún. 27. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem indokolja a VPN használatát, és nincs "veszélyben" a torrentezés.

Ha meg nem hiszed el, akkor töltsd le, próbáld ki és nézd meg mit tapasztalsz, ehhez nincs szükség mások segítségére. Ha a cikkeket nem hiszed el, a kommenteket sem fogod.

2021. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kifejthetnéd bővebben is (persze csak nagyvonalakban), hogy miért nincs veszélyben? Ha neked van rálátásod, akkor ne kímélj. Pont emiatt kérdezek. Akkor mégis mire irányul az új törvény?
2021. jún. 27. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs új törvény, csak egy bírósági ítélet. Nem következik belőle semmi.


Itt már leírták:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2021. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért az ncore fórumán ez a hsz kiss é aggasztó:


Magyarra forditva: még ha az adott tagállamban nem is ítélnek el érte, akkor a jogtulajdonos végigjátsza a dolgot EU-s szinten és meg fogja tudni az adataid.


Amelyik jogtulajdonos eddig nem állt be a saját torrentjeit letöltők közé logolni az IP címeket, az most be fog, aztán jöhet az ereszd el a hajam...


Megoldás lehet az ExpressVPN (ami fura módon 2 napja akciós ), mert ők nem logolnak semmit.

2021. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!