Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek Magyarországon is...

Szerintetek Magyarországon is lesz valaha új építésű házakhoz csak is mélygarázs mint mondjuk Amerikában?

Figyelt kérdés
Igen igen tudom, Magyarország nem hasonlítható össze amerikaval nyilvan amennyivel több ember annyival több autó, viszont azt látom hogy Magyarországon főleg Pesten napközben lehetetlenség parkolót találni meg ott is ahol fizetős, mindenki panaszkodik hogy milyen szegénység van itt de az osszes parkoló tele van napközben, én is autóval járok, de nem is panaszkodok. Tudom egy mélygarázs fenntartasa nagyon macerás, és kornyezetszennyezes kívágni a fákat, de lehet könnyebbség lenne,az új építésű házakhoz olyanokat építeni itthon is, hogy ne kint foglalják a helyet. Mellesleg lehet az autonak is sokkal jobb lenne, nem esne ra az esotol kezdve a havon at, es nem tutne a nap rendszeresen. Szerintetek ilyen várható valaha is Magyarországon?

2022. márc. 14. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Tűzné*
2022. márc. 14. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Egy csomó új építésű háznak van mélygarázsa.

Te hol élsz, valami barlangban?

2022. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pest agglomerációjában, és sokat járok pestre is autóval, eddig talán 2 helyen láttam, meg persze bevásárlóközpontoknal
2022. márc. 14. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:

30 éves házakban találsz mélygarázsokat. Egyáltalán nem ritka.

A modern építésűekben már nem divat, mert hasznosabban kihasználják a helyet. Az autó vígan elvan kinti garázsban

2022. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahol indokolt, ott eleve mélygarázst építenek.
2022. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amerikában sok mindent másként éppítenek, mint itt..ott a családi házak alá már nem építenek sem pincét, sem garázst. Viszont viharszobát igen, de az sincs a talajszint alatt.

Ezek az intézkedések nem véletlenül születtek. Itt a környékemen, ahol lakom van néhány mélygarázs, mert kicsi a telek, de angazdaságosság miatt magas ház van rajta több lakással. Ezért van a talajszint alatt kettő szint..szerintem horror. Nem véletlen, hogy a százmillás lakás tulaja le sem mer gurulni..


Aki teheti, csakis talajszint feletti garázst, kazánházat épít. Persze ahhoz nagyobb alapterületű ház kell.

2022. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Amerikaban ritka ha valaki az alaksort garazsnak hasznalja. Altalaban van ott barpult, mozi, vendegszoba, furdo. Neha van hatul garazs pl hajonak de az. autok elol vannak egy garazsban ami csak hozza van epitve a hazhoz
2022. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi nektek, ezt nem tudtam. Anyukám élt kint és tanult is kint az egyetemen, ő mondta még hogy ott mennyivel másképp van minden, illetve anyukámnak a nővére és az anyukája meg most is kint élnek de velük mi nem igazan tartjuk a kapcsolatot, illetve videókon látom még hogy mindenki a melygarazsba parkol le és megy onnan fel.


Nem voltam még ilyen nagyon meredek és nagyon kanyargos melygarazsba csak a plázák es a bevasarlo központokban (ikea) azok mondjuk teljesen jók voltak, lehetett bennük közlekedni rendesen. De persze ilyen horror közlekedés garázsba én se szívesen mennék le.


A kinti garázs nagyon jó, mi is abba parkolunk, de ezt is mi vettük meg hozzá, a tarsashazba nincsen mindenkinek. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha a házhoz jarha egy mélygarázs is és ott mindenki tudna venni magának egy helyet, persze nem a főváros közepén található kb 100 autó el is fér ott, és ha már 8 után mesz 10 perccel megtelt-re gondolok az szerintem is borzalmas marhaság volt ilyen miatt kivagni a fákat.


Csupán arra voltam kíváncsi szerintetek valaha Magyarországon is lesz e ekkora mennyiségben melygarazs mint a tengerentúl. De lehet szavazast kellett volna inditanom. Mindenesetre a hasznos válaszokat felpontoztam

2022. márc. 14. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!