Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Felvettem a fedélzeti kameráva...

Felvettem a fedélzeti kamerával egy veszélyes, szabálytalan és bunkó manővert. Nem történt baleset. Lehet valahol kezdeményezni, hogy az elkövetőt megbüntessék?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beküldöd a rendőrség részére vagy egyszerűen az ezzel foglalkozó portáloknak (balesetmegelőzés, bp.-i autósok és hasonlók), ők is továbbítják a yard-nak.
2022. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Mérlegelned kell, hogy tényleg akkora hatalmas probléma volt-e. Mármint értem én, hogy szabálytalan és veszélyes, de napjában többszáz veszélyes és szabálytalan dolok történik, a rendőrök nem tudnak mindennel foglalkozni. Szóval csak akkor van értelme időt fordítanod erre, ha valami igazán kirívó eset történt, ellenkező esetben félre fogják lökni.
2022. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"veszélyes, szabálytalan és bunkó manővert"


Mi történt?


Feljelenteheted rendőrségen, ugyanaz fog történni, mint BPautósok által közzétett videók után: eljárás indult.

2022. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. ápr. 9. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi volt a manőver?
2022. ápr. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Adott egy egyirányú, egysávos út. Mindkét oldalon parkoló autók. Erős fogalom. Az egyik mellékutcánál kanyarodósáv. Emberünk nagy gázzal kielőzte a sort a kanyarodósávon. Ez is szabálytalan és bunkó, de nem veszélyes. Viszont a besorolás előtt nem megvárta, míg beengedik, hanem lenületből nagy sebességgel bevágott egy autó elé, hirelen fékezésre kényszerítve az egész sort.
2022. ápr. 10. 07:55
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak rugalmas volt és nem töketlenkedett mint a többi.
2022. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem rugalmas volt, hanem egy önző, pszichopata, mindenkit lesz@rok állat.
2022. ápr. 10. 08:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos ez nem az a kategória, amiért a rendőr megmozdul.

Ezt a "népnek" kell megnevelni. Mondjuk ha mögém beesik egy ilyen, utána nem szoktam elsietni a dolgokat :))

2022. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Ez nagyon jó a rendőrségnek hogy ennyi spicli és besúgó van.

De én ajánlanám neked is meg még néhány embernek például hogy menjetek le Nápolyba és ott autókázzatok.

Össze vissza csinálnátok magatokat , annyira erőszakosabbak és tolakodóbbak ott mint itt.

Persze egész olaszban sokall rugalmasabbak az emberek mint nálunk.

Amit leírtál az is mi lenne, semmi.

Betolakodott és kész, haladni kell tovább.

2022. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!