Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A fedélzeti kamera a vádlott,...

A fedélzeti kamera a vádlott, vagy a sértett autójában volt?

Figyelt kérdés

[link]


Bár a cikket és az ügyészségi közleményt többször elolvastam, ahogy a videót is megnéztem, de nekem egyáltalán nem volt egyértelmű.


2021. máj. 8. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát gondolom a sértettében, mert a vádlott nem adta volna át a hatóságoknak.
2021. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha ott, a helyszínre rendőrök kimennek, akár le is foglalhatták a kameráját.
2021. máj. 8. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt baleset, nem volt konkrét következménye a vészfékezésnek, nem hiszem hogy jött volna rendőr.
2021. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Egyértelműen a vádlotté.

A legelején látni, hogy állóra fékez, és a vádlott kikerüli.

Aztán 0:42-től az van, hogy nagy sebességnél lelassít 26-ra, akkor a sértett - a hátsó kamerán látni - utoléri, és megelőzi.

Mondjuk, volt ott gyorshajtás is, mindkét részről, 148-at is mutat.

Tényleg furcsa, hogy akkor meg hogy jutott hozzá a rendőrség a kamerafelvételhez. Viszont a végén írják a szóváltást, szerintem akkor hívták ki a rendőrséget, ők meg észrevették a kamerát, és lefoglalták a felvételt.

2021. máj. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hatóság nem az eszközt, hanem az adathordozót kérheti el, és akár le is foglalhatja, bár erre nincsen szüksége. Ha tárgyalásra kerül a sor, és a bíró méltóztatik figyelembe venni a helyszíni felvételt, akkor az ott is felhasználható, és ilyenkor jó, ha kéznél van.
2023. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!