Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem megy le az előttem...

Ha nem megy le az előttem sétáló a bicikliútról már többször futottam bele hiába csengetek , megáll..szembe is jöttek. Simán elüthettem volna. Ti mit tennétek?? Mellette három méterre a járda. Egy 120 kg-os fiatal férfi. Mivel győzzem meg?

Figyelt kérdés

#pofátlanság #bicikliút #annyitkapnékérte #mintegynormális #emberért
2022. jún. 23. 14:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
30: Gondoltam hogy nem kulturáltan fogod megoldani.
2022. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
85%
Minden egyes viszontválasz egy újabb képtelenség a kérdezőtől. Az egész kérdés nem más, mint egy hatásvadász hergelés.
2022. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Úristen mennyi tunya ember..))))
2022. jún. 25. 19:16
 34/41 A kérdező kommentje:

Nem, ...még akkor reggel üvöltöttem le kedves x. Válaszoló/válaszoló.., mivel majdnem fejre álltam. Ugyanis azt az opciót nem tudtam elképzelni hogy a nyomorult nem áll félre , hanem ....ezt nem is mondtam .. megáll!! úgy hogy hátra sem néz. Gondolta majd őt kikerülik. Amúgy én vagyok a hülye legközelebb nem fékezek ő jár rosszabbul.

Én tényleg nem értem miért jó ez neki. Főleg hogy már korábban is megkértem. Kár hogy nem csak az válaszolt aki látott már biciklit/bicikliutat/embereket az utcánm nem a fotelból csak.


Valaki írta, igen, 35 km/h-nál esetleg többnél NEM lehet lefékezni , és hiába csengetek mögötte messziről , direkt nem megy le. Lecövekelt.

:)))

Amúgy simán hívhatnék rá rendőrt, mivel veszélyezteti a közlekedést- ismétlem: folyamatosan jönnek hátulról, szemből, ..keskeny bringaút, mellett már hepehupás, felázott, dunaparti talaj ..../járda négy méterre mellette a gyalogosoknak/. Legközelebb az lesz, nekem sem opció felhúzni magam egy gyökér miatt de azokon a napokon... :P Kíváncsi lennék a rendőrnek mit mondana??

A srác még csak nem is vékony hanem 120 kg minimum tehát nem olyan egyszerű megpróbálni kikerülni-próbáltam már..végül is a szembejövő kit érdekel legfeljebb összemegyünk, kitörjük a nyakunkat egy debil miatt, DE LEGALÁBB kulturáltak maradtunk :)))

Ezérttartittazórszág.

2022. jún. 25. 19:23
 35/41 anonim ***** válasza:
80%
Nem unod még a kamut?
2022. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

32# : hidd el nem hergelés, miért tenném van jobb dolgom...de már a gyomrom szorult össze mikor kiírtam a kérdést, indulás előtt mert visszafelé is szoktam találkozni a cserebogárral. Tényleg kíváncsi voltam mit kéne tennem ismétlem NEM volt bedugva semmi a fülébe, nem is siket a csóka.

És látja hogy útban vagy és dafke nem megy lejjebb, nincs sok ilyen ember amúgy mert lehúzódnak. Több évtizede tekerek. Meg több évtizede biciklizek is. Csak hogy legyen még mondat amibe beleköthettek.

Sajnos tényleg covidosak vagyunk, kollégám lagziban volt, három oltás után is kidőlt kedden , minket megszórt előtte. Fáj a fejem, a homlokom, nem vigasztal hogy a nyomorult is lehet beszedte.:(

Hát majd megyek a járdán gyerekek oké!!! :))) Ott mondjuk babakocsival szoktak meg gyalog.

2022. jún. 25. 19:30
 37/41 A kérdező kommentje:
ItGuy, nem, mert nem az. Kezeltesd. Ez már üldözési mánia. Közben bepácoltam két kg húst, kiteregettem, megetettem a kutyát és levágtam a lábkörmöm. Köll?
2022. jún. 25. 19:31
 38/41 anonim ***** válasza:
91%
35 kmh-vwl nem is mehetsz kerékpársavon...
2022. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsán magyarázol Kérdezó. Mi van veled? Beszedtél valamit??

Jahh, covidos vagy, bocsánat!

2022. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
92%
Aha.... tele bringaval megpakolva 35 kmh sebesseggel mesz... 😂😂😂
2022. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!