Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon félek! Mit kaphatok ezért?

Nagyon félek! Mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt történt ma hogy mentem az úton motorral és egy lámpás gyalogátkelőhöz értem és megálltam előtte mert nem vettem észre hogy van lámpa és mögöttem az autós nagyot fékezett hallottam. Nem figyeltem oda eléggé. Ezért kaphatok valamilyen büntetést? Nagyon félek hogy elveszik a jogsimat.


50ccm 17/F



#jogosítvány #motor #fékezés #Kaphatok büntetést
2022. júl. 5. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kapsz. Ha beléd rohant volna az az ő hibája lett volna mert nem tartotta a féktávot és/vagy nem figyelt.
2022. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem lett belole baleset. Hibaztal, majd maskor jobban figyelsz.
2022. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és a gyalogosnak és nekem is volt lámpája csak nekem zöld neki még piros csak nem vettem észre hogy neki is van lámpája.
2022. júl. 5. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

hahaha...én is jártam így... Nekem zöld volt, de a zebra szélén sokan álltak...megálltam, mögöttem meg nyomták a dudát..(ráadásul autóval mentem)

Semmit nem kapsz senkitől..

2022. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ezt néha amikor még kezdő jogsis voltam. Mindenki hibázik. Nem lett belőle soha semmi.
2022. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megálltál, más akkor sem áll meg amikor a gyalogos màr lelépett a zebrára.
2022. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kaphatsz. Ha piros volt akkor sem, ha zöld akkor sem. Nem értem a retteges okát!?
2022. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fosol, akkor inkább hagyd a fenébe, nem neked való a közlekedés.
2022. júl. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!