Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak engem irritálnak az...

Csak engem irritálnak az indokolatlanul magasra helyezett közlekedési táblák?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 14:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy igen sokat még a kamion is kitakar. Szerintem épp ezért még magasabbra kéne rakni őket nem lejjebbhozni.
2022. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
38%

Engem is zavar.

Az utcák elején levő táblákat sokszor nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem lehet látni egy újabb kocsiból jobbra kanyarodáskor. Ott aztán nem takarhatja ki semmi, mégis magasan van.

2022. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
85%
Ha azért nem veszed észre a táblát, mert túl magasan van akkor már késő.
2022. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
71%

Hogy ne takarja ki a legkisebb bokor

Meg hogy a gyalogos ne fejelje le

2022. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak te közlekedsz az úton, hanem mások is, magasabb szerelvényekkel. Valahogy el kell férniük alatta, nem gondolod? A nehezített kilátás amúgy a modern kor hülyesége. Én még vezettem Trabantot, Ladát és régi Skodát is, egyikből sem volt gond, hogy nem láttam a jelzőlámpát. Ellenben a mai autóknak olyan a kialakítása, hogy laposak és áramvonalasak, emiatt az ablakoknál minden adott, hogy takarják a kilátást. Még ez sem lenne baj, mert az Angoloknál van erre megoldás. Ők a közlekedési jelzőlámpákat a kereszteződés túloldalán helyezik el (vagy ismétlik). Nálunk is be kellett volna már rég vezetni, csak nem akarnak erre költeni.
2022. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
97%
Megjegyzem a sima táblák egyáltalán nincsenek magasan.
2022. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
27%
6: Mert megszoktad a rosszat. :P
2022. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%

Az útkarbantartók hülyesége. :D

Gondolom azért is rakták olyan magasra, hogy be fesse valaki, meg aztán nehezen rakódik rá a szennyeződés, főleg télen.

Egyébként meg ha köd van este, az autó fényszórója, nem olyan jól világitja meg, mert túl magasan van a tábla és veszit a fényvisszaverődéséből.

Azt hiszem talán eddig csak Magyarországon láttam magasra helyezett közlekedési táblákat, ami elég csúnya és kicsi. :D


[link]

2022. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
"be ne fesse"
2022. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
92%
#15: USA-ban is a túloldalon vannak a lámpák, sokkal praktikusabb
2022. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!