Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyarországon soha forgalomba...

KoviAti kérdése:

Magyarországon soha forgalomba nem helyezett külföldi okmányos személygépkocsi forgalomba helyezése milyen költségekkel jár?

Figyelt kérdés

Itt frodulnék segítségért a témában jártasokhoz. Adott egy autó, magyarországon soha nem volt forgalomba helyezve, minden okmánya külföldi, forgolomból ki van vonva. Valaki fel tudná nekem POTNOSAN tételesen sorolni hogy milyen költségekkel jár ezt névre íratni, és forgalomba helyezni, és ez milyen (tudom ez sokimendentől, többek közt a motor paraméterektől is függ így látatlanba pontosan nem lehet megmondani de mondjuk egy ilyen 10ezres nagyságrendben beszélve)?


Rengeteg cikket elolvastam googleon, rengeteg fórumot átböngésztem, de egyértelmű válaszra nem találtam. Teljesen laikus vagyok a témában azt se tudom magyar okmányos autó pontosan milyen költségekkel jár.


A segítséget előre is köszönöm.



2022. márc. 8. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
41%
Honosítás, regisztrációs adó, forgalomba helyezés. Ezeknek nézz utána.
2022. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!