Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak engem irritálnak az...

Csak engem irritálnak az indokolatlanul magasra helyezett közlekedési táblák?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 14:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
39%

Látszik hogy senki sem ért hozzá csak találgat.


Egy tartóoszlopra legfeljebb 3 db tábla helyezhető el amibe a kiegészítő táblák nem tartoznak bele.


Ahol gyalogos közlekedés van ott a legalsó tábla a talajtól számítva 2,25 méter. Ahol nincs ott 1,5 méter.


Előbbi azért lett kitalálva hogy a gyalogos ne üsse bele a fejét továbbá a sok unatkozó takony kamasz gyerek ne tudja elforditani vagy a jelzésképet megváltoztatni ami egyébként közlekedés elleni bűncselekmény.

2022. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
21: Akkor is csúnya és bénán néznek ki a táblák és értelmetlen magasan vannak. Sehol más országban nincs igy.
2022. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
90%
#21 Szerintem ezzel mindenki tisztában van, amit leírtál, mert evidencia. Volt is mifelénk egy tábla, amit a szokottnál alacsonyabban helyeztek el, ráadásul szabálytalanul belógatva a kerékpárút fölé, azt mindig kerülgetnem kellett, mert különben bevertem volna a fejemet az aljába. Fel sem merült bennem, hogy ez szándékosan lett volna ennyire alacsonyra téve, mert evidens, hogy a táblák magassága olyan, hogy ne képezzenek fizikai akadályt.
2022. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is van ilyen, ráadásul a városhatárán kívül, ahol mégcsak közelben sincs gyalogos forgalom. A táblát meg már azért nem látni, mert takarják a fák.
2022. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%
Ha minden tábla fejmagasságban lenne akkor ugyanezek az emberek panaszkodnának miért vannak ilyen alacsonyan....
2022. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
25: Akkor a többi országokban miért van normális magasságban??
2022. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
88%

Miről beszélünk? Hol van magyarországnál alacsonyabban a közlekedési tábla? Hova akarnád lehozni ezeket a táblákat? Ha lejjebb hoznád fejmagasságban lenne a járdán.

Olvastad a hozzászólásokat? Többen írták mi lenne a gond

2022. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
#26 csak trollkodik, semmelyik országban nincsen fejmagasság alatt a tábla.
2022. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem irtam egy szóval sem, hogy fejmagasság alatt lennének a táblák te kontaktlencsétlen! De ilyen irtózatos bamba magasságban táblák kihelyezve csak Magyarországon látni és még magában kisméretü, ami még jobban elbutitja a kinézetét.

Pld. az elsőbbségadást kötelező tábla

2022. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
88%
Le lettek írva a szabványok feljebb. ez van magyarországon, ennél alacsonyabban nem lesznek sehol európában baszki
2022. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!