Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elektromos roller működik...

Elektromos roller működik télen? Kisebb, letaposott hóban használható?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Túl kicsi a kereke ahhoz.
2022. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Életveszély. Fékezéskor megcsúszik a hátsó kerék, kisebb emelkedòn elkapar az első.
2022. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2022. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Szöges gumival simán! :)
2022. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fenébe :( Elég para helyen járok dolgozni, hosszabb útvonal túl hosszú lenne, nagyon fázós vagyok, hogy egy órát setaljak, de busz nem megy arra és autóm sincs
2022. szept. 19. 20:16
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Kerékpár.
2022. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Egy óra séta az kb. 3-4 km.

Az pont biciklihez való.

Ha elég erősen tekersz, mire célhoz érsz, finoman kimelegszel télen is, nem dideregve kezded a munkát.

(télen-nyáron bicajjal járok, tapasztalatból mondom, nekem 2 km után a leghidegebb napokon is elmúlik a hidegérzetem, átjár a meleg)

2022. szept. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam, csak sajnos a garázsból nem tudom kihordani a biciklit, mert különben minden reggel ki kéne állnia a rokonnak a kocsijával.

De ha lenne valami bomba biztos lakat, amivel az ablak alá tudnám tenni, akkor kint hagynám

2022. szept. 20. 12:58
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha sétálva fázol, akkor a rollerre 0 mozgassal ráfagysz.

Egyébként hidegben pláne nedves úton a roller öngyilkosság. Kegyetlenül csúszik. A letaposott havat meg jeget teljesen felejtsd el.

Én is a bicajt ajanlom inkább.

2022. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Ja, még a motorosok sem vágnak neki télen, de a roller az tuti életbiztosítás... Eszedbe ne jusson. Tükörjégen még biciklivel sem megy az óvatosabbja, nemhogy rollerrel. Séta, rokon elfuvaroz, tömegközlekedés, taxi. Mi annó amikor minden busz késett meg fenyegetően csúszott a hóban az Ikarus, gyalog mentünk iskolába 6 km-t reggel. Aki 1 órára 3-4 km-t írt, az biztos a lelassult, beteges nagymamámra gondolt, egészséges, felnőtt embernek 1 óra nagyon minimum 5 km, hóban is.
2022. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!