Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én voltam a bunkó vagy a nő?

Én voltam a bunkó vagy a nő?

Figyelt kérdés

Történt a következő. Állok be egy normál méretű parkolóba, a mellettem levő autó ferdén állt be korábban, de én a burkolati jelhez igazodva parkoltam be. Annyi hely maradt a két autó között hogy én kényelmesen ki tudtam szállni. Erre a mellettem levő autóhoz jön egy kb 150 kilós nő, erre rám förmed hogy hogy parkoltam be mert nem tud beszállni. Én csak annyit válaszoltam neki hogy nézzen le az aszfaltra hol is vannak azok a csíkok.


Szerintetek ki volt a bunkó?



2022. szept. 29. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Az mondjuk tőled bunkóság, hogy most külön leírtad, hogy te hány kilónak tippelted az illetőt. Ennek semmi köze a sztorihoz, egy vékony ember sem szívesen passzírozza be magát a résnyire nyitott ajtón.

Ettől függetlenül abban helyesen jártál el, hogy a burkolati jelekhez igazodva parkoltál.

2022. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell random történeteket kiírni, amiben semmi kérdés nincsen? Nem vagy te kíváncsi a véleményünkre, hiszen teljesen egyértelmű a válasz, számodra is teljesen egyértelmű a válasz, csak ugye ez a GyK szóval kérdésnek álcázod a hatalmas bánatodat. De az ilyenekkel inkább a facebook faladat szemeteld már legközelebb.
2022. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha volt máshol is hely, akkor te vagy a bunkó.
2022. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
69%

Kedves kérdező!

Örömmel értesítelek hogy, elnyerted a mai nap legszánalmasabb embere a gyakorin "elismerést".

2022. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Mostanában az elmúlt napokban mindenki belevan betegedve a közlekedés témakörbe. A lassúak szidják a gyorsakat, a gyorsak a lassabbakat, a rutintalanok csak azzal foglalkoznak ki mit gondol róluk, rettegnek a kormánynál és mások kommentjeit olvasgatják. Vannak akik történeteket kreálnak. Nem tudom mi a rák van most.
2022. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

A leírás alapján,- !! HA tényleg így volt !! - akkor nyilván a tehén volt az. A kérdező saját bevallása szerint szabályosan állt be, 2 vonal közé, míg a másik ferdén => saját dolgát nehezítette meg. Ha elsőre nem megy, korrigálni kell.


Persze azt is tegyük hozzá, hogy ezek a szabványméretű, átlag parkolóhelyek a 20 évvel ezelőtti szoci típusokra, meg Swiftekre és társaira vannak méretezve, nem a mai böhöm SUV-okra meg divat-terepjárókra.

2022. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen bunkó vagy.
2022. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Az az igazság, hogy mindketten bunkók vagytok (neki ne álljon feljebb, te meg minek szólsz be utólag a parkolására, ha úgyis kiállni készül), illetve a rugalmasság sem ártana néha. Ha 2 autó egymáshoz képest nagyjából párhuzamosan és értelmes térközzel áll, de pont nem vonalak között, nem fogok csakazértis vonalhoz állni, túl nagy vagy túl kicsi helyet hagyva, hanem alkalmazkodok hozzá, hogy esetleg mellettem is értelmesen elférjenek a de facto kialakult "új helyzetben", főleg zsúfoltabb helyen.
2022. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó hol élsz te?

le kell szorítani, bele kell menni, csíkokat kell nézni eeeeeeeeeeeee

2022. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MGéza ***** válasza:
45%
Mindketten. A nő szimplán elkövette a parkolj bunkón avagy bénán esetét, neked meg lehetett volna annyi eszed hogy jobban körülnézz, hátha akad a közelben egy kevésbé problémás hely és akkor egy egymásnak beszólogatós esettel kevesebb lett volna.
2022. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!