Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jobban figyeltek a Stop...

Jobban figyeltek a Stop táblákra, lámpákra most hogy a rendőrség drónokat is használ?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem a múltkor, mikor megláttam a városunk felett eggyet amint a jelzőlámpán való áthaladást, vagy a mögötte, kb 100 méterre lévő zebrát figyelte. Azt hittem itt nem fordulhat elő, mert "kishalak" vagyunk, nem úgy mint pl Fehérvár amiről láttam is videót.

Eddig is viszonylag szabálykövető voltam, de azóta pl pontosan megálok a Stoptábla vonalánál, és nem csak az útkereszteződés szélénél.

Ti hogy vagytok ezzel?


2022. okt. 25. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Erre még nem is gondoltam.
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is figyeltem őket.
2022. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Soha nem a rendőröknek közlekedem, hanem a szabályoknak és az észszerűségnek megfelelően.
2022. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy vagyok, mint az utolsó. Nem fogok megállni a vonalnál, ha nem reális helyen van, és még görbén is meg össze-vissza van felfestve, pláne, ha 20 éve itt lakom, és pontosan ismerem az adott helyet, és sem zebra, se semmi nincs a kereszteződésbe, és teljesen ésszerűtlen ott megállni mert semmit nem látsz. Majd akkor fogok oda figyelni teljesen a szabályokra amikor normális közvilágítás lesz a városban, majd akkor fogok normálisan parkolni ha normális világítás lesz a parkolóban és nem foszfor csíkokat kell leraknom meg refiznem, hogy lássam hol a rákba vagyok. Kezd unalmas lenni kicsit az utak állapota. Tudom, hogy amúgyis balkáni idióta sofőrök vagyunk, de nekem, aki egy végtelen türelmes szabálykövető sofőr is kivan a tököm. Igen, ki van a tököm amikor egy k.va hidat konkrétan 2 éve csinálnak, egy járdát már 10 éve nem fejeznek be. Na majd akkor fogok minden szabályt betartani. Amúgy meg komolyan a legnagyobb jóindulattal sem lehet mindent. De törelszik az ember!
2022. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan van kialakítva a kereszteződés, igen.

Nem nagyon életszerű ha pl az utca végétől két méterre van a stop tábla, mögötte még vagy két méterrel a vonal.

2022. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Nem. A drónokat figyelem jobban.
2022. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Rendőrök és drónok nélkül is figyeltem.
2022. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk úgyse jön se rendőr, se drón.

Élvezem a szabadságot! :-)

2022. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem azokat, akik fél szemmel az út szélén álló autókat lesik, hogy esélyes-e, hogy sebességet mérnek belőlük. Nem elég csapás nekik, hogy forgalomban résztvevő civil autókból is figyelik a szabálysértéseket, most még az eget is kémlelhetik. Hol van ennyi szeme egy embernek? Kénytelenek lesznek felfogadni valakit, aki mellettük ülve, segít figyelni: több szem többet lát alapon.
2022. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel több, mint 10 éve még csak egy útszeli igazoltatasom sem volt, olyan szintan 0 a rendőri jelenlét, hogy nagyobb eselyem van nyerni a lottón, mint stoptáblás drónvideón vendegszerepelni
2022. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!