Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan pl szemüveg ha...

Van olyan pl szemüveg ha sötétben lakott területen kívül zavar a szembe jövők világítása az valahogy segít nekem jobban látni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen van ilyen
2022. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha elfordítod kicsit jobbra a fejed, akkor sem zavar annyira.
2022. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudnátok írni, ajánlani esetleg konkrét típust, fajtát?
2022. nov. 14. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szemészorvos
2022. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Írd be a gugliba, hogy éjszakai szemüveg.
2022. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
2. vagyok. Bár nem a kérdésre válaszoltam, de kézenfekvőbb, egyszerűbb, mint felülni olyan reklámoknak, amelyek vezetést segítő szemüvegeket, lehajtható ellenzőket hirdetnek, nem kevés pénzért. A sárgára színezett üvegre nem mondom, hogy semmit sem érnek, de annál alig többet.
2022. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
#2 #6 Igazad van. Ha valaki elfelejtette lekapcsolni a távolságit, villogok, de első a fej elfordítása, mert a periférikus látást annyira nem vakítja el, míg szemtől szembe akár másodpercekre nem látunk tisztán. Ezt elvileg tanítják minden tanfolyamon...
2022. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A sárga színű valami keveset javít az éjszakai látásban, de a vakító fényű lámpa ugyanolyan zavaró lesz. Ha nem polarizált, akkor még ronthat is.
2022. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha ennyire zavaró, akkor szerintem karcos a szélvédő, a karcok szokták szétszórni a fényt. Ritkán lehet polírozni, de általában csak a szélvédő csere oldja meg a problémát. Sajnos volt olyan régebbi autóm, aminél 15 évesen cserélni kellett emiatt, utána sokkal jobb lett.
2022. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!