Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ujra kedd van es unalmasan...

Ujra kedd van es unalmasan indul mint a szokasos tobbi reggel. Vezetes kozbe azon kattogtam idefele jovet,hogy a motoros tenyleg mehet a ket savot elvalaszto vonalon hosszu tavon?

Figyelt kérdés
Reggelente autopalyan jovok es ugy cikaznak keresztbe hosszaba,hogy savvaltasnal gyozom kapkodni a fejem. Sose vezettem motort. Szabalyos ez?

2023. jan. 24. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Allo kocsisor mellett szabad elgurulni a savok kozott.
2023. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabályos. Ahogy sok minden más sem, ami teljesen hétköznapos.
2023. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szoval a 3 savos halado autopalyan nem kozlekedik szabalyosan ha kacsazik mindenfele. Ha rahuzom kormanyt en vagyok a hibas -gondolom..
2023. jan. 24. 08:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz?
2023. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eleg sok mindent,de most konkretan a kresz szabalyokon akadtam ki, ami a motorosokra vonatkozik. Majd holnap kiirok megint valamit,mert ebbe a nagy unalomba kb mast ugyse lehet csinalni.
2023. jan. 24. 09:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézni kell a tükröket sávváltásnál, ennyi a nagy titok.

Ha szándékosan akarod ráhúzni a motorosra, az természetesen bűncselekmény.

2023. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Annyira idegesito,hogy az ember tehetetlen ilyen helyzetekbe,ha nem akarja meghuzni az autojat. Pl oldalrol kanyarodik a mellekutrol a foutra, mi meg jovunk szepen lassan mert alig lehet haladni es az a marha meg jon ki, kanyarodik ki, nem indexel de jon,tolja kifele az "orrat" es ram se nez meg semmi.... legszivesebben ugy megpockolnem ilyenkor szivlapattal
2023. jan. 24. 09:11
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Jó lenne motoron ülni és repeszteni nem a dugóban sápitozni, mi pubi? Punci vagy Te ahhoz, hogy motorra ülj.
2023. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a kedvencem, amikor felháborodva hisztiznek, hogy: kifordult elém...

Elfelejti még közölni, hogy lakott területen belül ment vagy 100-zal..

Illetve 2mp alatt gyorsult fel ennyire 0-ról.

Amikor meg mellém ér, képes lerúgni a tükrömet.

Mert nem vagyok tisztában vele, hogy hát ő motoros, más KRESZ vonatkozik rá szerinte, meg már tudnom kéne, hogy ő elindult motorral otthonról, tehát semmi keresnivalóm azon az útvonalon.

2023. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
....nem baj, idővel elfogy mind az ilyen, sok nyerges észre se veszi, csak azt, hogy valami piros volt van felkenődve belül a sárvédőre...
2023. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!