Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mitől van az ,hogy csak akkor...

Mitől van az ,hogy csak akkor van egyensúlyzavarom vagy szédülés vagy bizonytalanság érzésem, ha autópályán az útszakasz balra ível?

Figyelt kérdés

Fáradtan jön ki nagyon erősen, főleg sötétben/ szürkületben és ez már 5 hónapja tart, ezelőtt nem vettem észre.

Minden nap muszáj vezetnem ott. Se busz, se más lehetőség nincs. Okát szeretném ennek tudni és megszüntetni.


2023. febr. 9. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak egy alapos orvosi vizsgálattal lehetne megtudni. Lehet, hogy a vérnyomásoddal van gond, esetleg a szemeddel. Én is elég szédülős vagyok, akkor a háziorvos a fülészetre is elküldött, de a vizsgálattal csak azt érte el, hogy mégjobban elszédültem.
2023. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jézusom.
2023. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet szemprobléma is, gyanús, hogy főleg sötétben/szürkületben jön ki.
2023. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam szemészeten. Nem romlott a látásom. Tegnap voltam.
2023. febr. 10. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem addig állj le a vezetéssel amíg valami komoly baleseted nem lesz.

A saját és mások érdekében is ezt tedd.

2023. febr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom abbahagyni. Másképp nem tudok dolgozni.
2023. febr. 12. 12:44
 7/7 anonim válasza:
Ha eddig minden vizsgálat negatív, próbálj meg egy EEG vizsgálatot végeztetni. Ezt csak indokolt esetben teszik, mert drága vizsgálat, tehát ne hagyd magad, addig menj a háziorvosodhoz, míg nem kapsz beutalót egy ideggyógyászati rendelésre. Ők küldhetnek tovább agyi EEG vizsgálatra, célzottan emiatt.
2023. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!