Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » C kategóriával együtt nem...

C kategóriával együtt nem lehet az E-t is megszerezni, csak később? C után D-t vagy E-t könnyebb megcsinálni?

Figyelt kérdés

E kategória kell a nehézpótkocsihoz, kamionhoz is, ugye?

Méretileg mondjuk kb. nem sokkal hosszabb egy busz, mint egy teherautó, ugye? Viszont a kamion, nehézpótkocsis szerelvény annyival másabb, hogy még hosszabb és csuklik is ráadásul. Melyiket nehezebb megcsinálni?


2010. okt. 5. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
friss jogsisként is el tudsz helyezkedni, és mindig van kereslet, irták feljebb h kell gki-az még annyira nem muszály, mert itt belföldön is egyre ritkábban kérik, külföldön meg le se sz@rják a rendörök
2010. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Viszont ha meg kérik akkor meg cumi van...én csak azért mondom hogy inkább legyen tudod mienek a szervek ha akar beleköt. Én ugy hallotam hogy akinek nincs azt akár 2000 EUR büntetik a céget meg 5re.Nekem ezt oktatóm mondta...Jobb az ha megvan
2010. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!