Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az baj,ha úgy akasztottam fel...

Az baj,ha úgy akasztottam fel a pótkocsik, hogy nem volt kiemelkedő a vontató hátulja?

Figyelt kérdés

Nyerges szerelvény.

KB 1-2 centi hézag lehetett a pót és a nyereg között és úgy tolattam rá. Összeakadt, megrángattam előre hátra többször is. Sőt, kicsit odébb is sikerült húzni a pótot úgy, hogy be volt húzva a pótkocsin a fék.

Ugye így nem fog szétakadni?



2023. febr. 28. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Nefossámá'! Nem fog szétakadni, ha többszöri "megrángatás" után sem akadt szét
Akasztd szét és akasztd össze újra, az a biztos.
4 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
*Pótkocsit és *kiemelve
2023. febr. 28. 21:30
 2/10 A kérdező kommentje:
*akaszd
2023. febr. 28. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

És miért úgy akasztottad fel?

Senki nem tudja hogy szét akad-e vagy se.

Tudod egyáltalán hogyan kell normálisan felakasztani?

Teljesen felkell emelni a légrugóval úgy hogy össze érjen , simuljon a nyeregszerkezet a póthoz és aztán rugalmasan hátra menni hogy kattanjon jó erősen.

2023. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

A szavasásod meg ritka baromság.

Vagy csak trollkodsz itt??

2023. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kell rendesen csinálni, csak most az egyszer elfelejtettem kiemelni mielőtt rátolattam.

De szétakasztattom és újra össze, biztos ami biztos.

2023. márc. 1. 08:55
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Akkor meg miért kérdezed meg ha nem fogadod el a választ.

Ezért válaszolhattam gyökér.

2023. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nyugi van hé

Azt mondtad

"Senki nem tudja hogy szét akad-e vagy se."

Szóval rád hallgattam és összeakasztottam normálisan.

2023. márc. 1. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

nekem ez eléggé szarokbele dolognak tűnhet, alapból nem tolatok egyből rá, hogy legyen hely a kábeleket összedugni és ne b@sszam össze magam mert mindennek nekinyomom magam, és közel megyek a királycsaphoz vagy vonószem vagy mienk hívják azt a pöcköt, nem 5 méterrel előtte és összekenem a pót alját zsírral mert úgy tolatok rá... és utána megemelem, lássam hogy a pót felemelkedik, és utána kezdem feltekerni a lábat, ha nem emelem fel fel se bírom tekerni vagy max a könnyű módban de úgy meg vagy fél óra mire felmegy :D MEGNÉZEM hogy biztos felfeküdt-e a pót a nyeregre, és utána tolok rá, aztán kiszintezem hogy síkban legyen és csak utána próbálgatom előre vagy hátra. Persze leges legelőször mindig megnézem be van-e húzva a pót kézifék. Nem is értem hogy a fszba lehet így csinálni mint te... de gyanítom kezdő vagy mert itt kérdezgetsz ilyen triviális dolgokat.


Szedd össze magad öreg mert ha ennyire nem vagy képben nagy bajok lesznek a jövőben.

2023. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, nagy szerencséd hogy nem ment el a nyereg a királycsap alatt mert akkor a légterelőt vagy a fülkét nekibaxtad volna a pót homlokfalának... sok ész (y)
2023. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pár kolléga pont így szakította le a gázolajszűrőt... elment a nyereg a királycsap alatt.... szóval nekem tényleg szerencsém volt.
2023. márc. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!