Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megtalálhat engem egy autós a...

Megtalálhat engem egy autós a rendszámom alapján? A nevem és a lakcímem?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt hosszú kamionsort előztem 140-nel, tehát nem is lassan, előttem is több autós ment kb ugyanekkora tempóban, úgyhogy nem volt nagy hely menni. Egy nagyobb autó erőszakosan villogtatott rám, és veszélyesen közel jött, de nem húzódtam le a kamionok közé, mivel közel voltak egymáshoz, kb 1 max 2 autónyi hely volt közöttük, és életveszélyes manővernek találtam, hogy oda besoroljak. Ahogy lehetőségem volt rá, természetesen azonnal kihúzodtam a külső sávba és hagytam elmenni, de annyira dühös lettem és olyannyira megijedtem, hogy szinte koccanásig mögém jött, hogy bevallom, bemutattam neki (nyilván nem kellett volna, lány vagyok, egyáltalán nem keménykedős típus, de teljesen elvakított a páni félelem, illetve a méreg, hogy így veszélyeztet). Ezután kétszer büntetőfékezett nekem,aminek köszönhetően majdnem beleszaladtam, többször rámdudált, majd ő is bemutogatott, igencsak erőszakosan. Intettem neki, hogy bocs, majd elhajtott.


Nos, én ettől igencsak megijedtem, látványra elég agresszív söfőrnek látszott, és most tökre félek, hogy mi van ha le tudja nyomozni a rendszámom alapján, a nevem, vagy hogy hol lakom, és esetleg idejön, bántani fog, összetöri az autómat, vagy bármi egyéb. A kérdésem tehát, hogy lehetséges-e ilyen? Kérlek, ha tudtok, nyugtassatok meg, hogy nem fog ilyen történni. :(


(Kérlek ne oktassatok ki, hogy így kell nekem, megérdemeltem stb... tudom, hogy hibás vagyok, nem kellett volna bemutatnom, és tulajdonképpen magamnak generáltam a történést, de már megtörtént.)


Előre is nagyon köszi.


25/L



2023. márc. 3. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem tudja lenyomozni, ne ijedj meg. Csak hatóság fér hozzá ilyenhez, de ők sem adják ki senkinek a tulaj kilétét.
2023. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2023. márc. 3. 14:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ,ahogy múlik az idő, egyre több konfliktusod lesz 👍
2023. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen tahó barmok az utakon, akiknek semmi sem szent.
2023. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pl. rendőrségi kapcsolata, akkor lehetséges. De nem valószínű, hogy egy ilyen hétköznapi cicaharcba ennyi energiát és kockázatot fektetne.


Neked viszont jó lecke volt, hogyha a másik idegbeteg, akkor nem érdemes provokálni.

2023. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igggen, abszolút tanulságos volt, legközelebb semmiképp nem csinálok ilyet. Ott és akkor kicsit elvitt a hév, de nyilván részemről semmi nincs az ilyen mögött, félős vagyok. :D


Mindenesetre remélem, hogy rendőrségi kapcsolata nincsen.


Köszönöm Nektek! :)

2023. márc. 3. 15:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi kapcsolattal se lehet csak úgy, indokolatlanul belenézni az adatbázisba, mindennek nyoma van, és ha indok nélkül, néz bele egy rendőr, vagy rendőrségi dolgozó, akkor megütheti a bokáját, ezt meg nem kockáztatják, szóval ne aggódj!
2023. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ő már el is felejtette ezt, pillanatnyi szituáció volt
2023. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 madi111 válasza:
100%
Már el is felejtette. Az ilyenek egész nap ezt csinálják, valószínű aznap te voltál neki kb. a tizedik, akivel ugyanezt eljátszotta, meg utánad is volt neki legalább ennyi. Nála ez a természetes viselkedés. Nem fog napi 20-30-40 ember után nyomozni.
2023. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked kellene rendszám alapján a hatóságokhoz fordulni de nem azért hogy ön bíráskodj hanem hogy ők bíráskodjanak.
2023. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!