Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőr megbüntethet ha...

A rendőr megbüntethet ha leveszem az anyósülésről a fejtámlát?

Figyelt kérdés

Úgy tudom talán akkor büntet ha valaki ül az anyósülésen és hiányzik a fejtámla, persze ha észreveszi a rendőr.

Azért venném le, mert aki mögötte ül az nehezen lát előre.



2023. ápr. 3. 23:48
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20: Csak a b opció jöhet szóba, de az is úgy ha nem ül senki az anyósülésen és le van véve a fejtámla.
2023. ápr. 4. 23:10
 22/26 anonim ***** válasza:
22%

Pedig nálam elég hamar d) opció lenne.

Kicsoda ő, az Atyaúristen, hogy a saját autódban ilyen szinten igazodnod kell hozzá?

2023. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%
#22 Szerinted érdekli a kérdezőt a személyes véleményed arról, hogy mit csináljon az utasával? Megsúgom, hogy nem, sőt senki mást sem. NEM EZ VOLT A KÉRDÉS.
2023. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hajtsd előre az ülést.
2023. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#7

Ezt hol írja a rendelet, hogy a forgalomban tartás feltétele a felszerelt fejtámla?

Nem azt mondom, hogy feltétlenül hiányzik belőle, csak nem találtam meg. Amit én találtam, ott a forgalomba helyezés feltételének írja a fejtámlát. Tehát, hogy rendelkeznie kell az autónak ilyennel, vagyis, szükség esetén felszerelhető legyen.

2023. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kötelező ott lennie mindig, csak a forgalomba helyezéshez. Büntetni is akkor fog, ha ülnek az ülésben és akkor nincs ott a fejtámla. Akkor miért lenne kivehető az összes? Nekem a hátsó üléseken nincs fent egyik se, mert így könnyebben tudok bele pakolni mikor lehajtom, és amúgy se utazik benne senki hátul.
2023. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!