Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Utólag mennyi macera van ezzel?

Utólag mennyi macera van ezzel?

Figyelt kérdés
Kamera alapján megbüntettek kb. 1 hete, mert nem használtam a biztonsági övet, pénteken kaptam kézhez az erről szóló büntetést. Igen ám, csak engem műtöttek nemrég, hasi műtétem volt, és gyakorlatilag nem használhatom a biztonsági övet addig, amíg a varratok bennem vannak, illetve amíg nem rendeződnek a szerveim úgy, ahogyan kell. Ha bekötöm az övet, akkor pont ott húzódik az alsó szíj, ahol nem szabadna, és ha koccannék, és kicsit megnyomná, az ssm tenne jót neki. Mindegy, ez már az orvosi része a dolognak, a lényeg, hogy nekem erről papírom van. Tehát igazolást adtak, hogy mentesülhetek az övhasználat alól. Ha megállít a rendőr, akkor bemutatom neki, nincs probléma, de utólag mennyi macera van ezzel?

2023. ápr. 30. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségen bemutatod a büntetést és az igazolást és már el is vetik szerintem.
2023. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínű ez lesz, csak most idegesít, mert nincs szükségem még büntetésre is. Vagy pedig hivatalosan kell levelet írnom, vagy ilyesmi.
2023. ápr. 30. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem világos hogy minek idegeskedsz a nagy semmire, én egy jót nevetnék rajta. Ha kaptál egy ilyen büntis levelet, azon azért van egy telefonszám plusz az ügyintéző neve akit felhívhatsz telefonon és ő elmondja a módját hogy miként mutathatod be nekik az orvosi igazolásodat. Ha szerencséd van akkor talán még az is elég nekik hogy beszkennelve vagy lefotózva elküldöd emailben. Ezután meg visszavonják a határozatot és ennyi. (Egyébként meg további jobbulást)
2023. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mind mondták írj egy emailt vagy menj be a hatósághoz aki kiállította a büntetést és eltörölik.

És szerezz be egy ilyen pólót: [link]

2023. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!