Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Parkolási útmutató, segítség?

Parkolási útmutató, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg tanuló vezető vagyok egy Opel Astra G-n, amelynek tudjátok pici feneke van (elnézést a fogalmazásért).

Millió videót megnéztem már, az oktató is elmondta a dolgokat, hogy mikre kell figyelnem parkolásoknál, de gyakran előfordul, hogy nem sikerül a parkolás végrehajtása elsőre, javítással meg gyakran csak megnehezítem a dolgom.

A saját tapasztalaitokra lennék kíváncsi, hogy ti hogyan parkoltok jobbra előre, balra előre és jobbra hátra merőlegesen. Mikor kezdítek el tekerni a kormányt, mikor kezditek el vissza. Pl jobbra hátra merőlegesen hogyan tudjátok eldönteni, hogy a ti kocsitok feneke elérte a parkoló autó fenekét? Hiába nézek ki egyszerűen nem áll rá a szemem, rosszkor szedem alá és egyenlőtlen lesz a távolság amikor beállok.

Köszönöm előre is.



2023. máj. 15. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Hát én jobban szeretem látni a dolgokat parkolásnál, mint pusztán hinni hogy ott vannak ahol gondolom. Aztán ha véletlenül mégsem akkor reccs. De mindegy is, mert a tanulónak nem igazán van választása. Úgy kell csinálnia ahogy az oktató mondja.
2023. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Hát, ha mindent látni akarsz, akkor amúgy is forgolódnod kell a holtterek miatt (nem is árt egy áruházi parkolóban a gyalogosok, esetleg szaladgáló gyerekek miatt). Amúgy a reccs előtt pár pillanattal meg kell jelennie a bal tükörben az ott parkoló autónak. Persze az is megoldás, ahogy te csinálod, kevesebbet kell tolatva kormányozni.
2023. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!