Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tehetek most ?

Mit tehetek most ?

Figyelt kérdés

Éppen boltból jöttem haza ,és felhajtottam a parkolómba ,és utánam jött egy fekete dzsipp ,amiből kiszállt egy fiatal srác ,odajött hozzám és megkérdezte, hogy nem e ütöttem el ma egy kutyát ?én Természetesen rávágtam hogy nem és ő visszakérdezett hogy biztos?

Természetesen mondtam neki hogy igen Biztos, azt hiszem hogy észrevettem volna ha elütöttem volna egy kutyát Főleg úgy ,hogy én magam is ugye kutya tulaj vagyok ,két kutyusom is van Tehát nem lenne mindegy nekem sem ha elütöttem volna véletlenül is.

Erre se szó ,se beszéd ,előrement az autómhoz és lefényképezte a rendszámtáblámat.

Na már most esetlegesen is tud ezzel nekem valami gondot okozni,hogy lefényképezte a rendszámtáblámat, Vagy esetleg most ,hogy ugye zaklatott a srác, ( amit megértek, ha az én kutyámat ütötték volna el ,én is keresném a tettest) minden áron bűnöst keres ,és hogy tudja hol lakom ,esetleg meghurchatnak e így is ,hogy ártatlan vagyok, annyi a bűnöm, hogy hasonlit az autóm állítólag arra ,ami a gázolást csinálta.


2023. máj. 20. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát barátom a te autódnak nem soká lába kél.
2023. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy hurcolhat érte meg, még ha elütötted is volna.

Amúgy, síkhülye a srác, mert pont a kutya tulajdonosa felel, ha kiszalad az útra a kutya és balesetet okoz, vagy pl a kocsi lökhájítója, vagy làmpája sérül.

2023. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le! ha elütötted volna, akkor se lenne semmi. Kutyát pórázon kell vezetni. Ha nem vigyázott rá a tulaja, akkor így járt.
2023. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Miért gondolod ezt ? Tényleg úgy láttam ,hogy a srác aggódik, nem hiszem hogy effajta rafinált -okból állt volna meg.
2023. máj. 20. 15:54
 5/10 A kérdező kommentje:

2.,3.,

Igen ,de tényleg nem ütöttem el, sőt mondtam a srácnak jöjjön és nézze meg a lökhárítót, nézze meg a gumikat is nincs nyoma ilyen dolognak ,nem voltam mosatni a kocsit pár napja úgyhogy eléggé poros ,láthatja hogy nem volt esetlegesen is frissen mosva .

2023. máj. 20. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.

Nem kell magyarázkodnod, nyugi. :)

Tuti kamu volt a srác, vagy ha tényleg volt kutyája és elütötték, maximum a kocsid színe hasonló.

De, neked ezzel az üggyel nincs dolgod!

2023. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 Hát, legyen igazad.
2023. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy tényleg nem lessz semmi,az embernek így is van elég sok gondja ,nem hiányzik hogy,a rendőrségre kelljen járjak, sajnálóm a srácot tényleg, megértem mert nekem is van kutyám, de hat sajnos ez van ,ha nem vigyázunk a kedvencünkre
2023. máj. 20. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen megkeresésekre soha nem szabad beismerni semmit, le kell rázni.
2023. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A rendszám nyilvános adat. Tök mindegy, hogy ki és mikor fotózza le.
2023. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!