Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen sebességmérés előrejelz...

Milyen sebességmérés előrejelző eszközöket használsz?

Figyelt kérdés
konkrétan a direktben megvásárolható eszközökre gondolok nem applikációra Viszont az egyszerűbb dolgok mint mondjuk a Traffi Hunter ooooh nooo gombja Tehát olyan fizikai gomb ami csak meg kell nyomni és akkor bejelöli GPS pozíciót az új traffipaxok kifejlesztésében részt vett a rendőrség nyilván ezeknek a detektálása már szinte lehetetlen ennek megfelelően végeztek kísérleteket illetve vannak fizikai akadályok is például hogyha egy híd tetején előbukkanó autót mérnek be már nem tud reagálni az eszköz jelzésére.
2023. máj. 30. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Nem kell.
2023. máj. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem szoktam lassan menni, 20 év alatt eddig 1 csekket kaptam, szerintem annyi belefér.

Ha üres a palya akkor megyek 180 körül, de nem tolok le senkit, mert 120-al merészel a belsőben előzni. Országúton 100-120, ha biztonságosan tudok, előzök, ha nem, akkor sem kezdek el agresszívan nyomulni.

2023. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
#12 Dettó. 180-nal megyek autóúton-autópályán, de ha vannak a belsőben, felveszem a 110-es tempót úgy, hogy követési távolság is legyen. Csak elég messzire kell nézni, és időben elvenni a gázt, még fékezni sem kell hozzá.
2023. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#13: én is alig fékezek, igazából már 130-nál is akkora a légellenállás, hogy csak akkor kell fékezni ha valaki tényleg konkrétan kivág eléd, a gázelvetel szinte mindig elég autopályán
2023. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

#14 Ezt amúgy sosem értettem. Mármint azt amikor valaki akkor is tapossa a gázt, amikor láthatóan ki fognak jönni elé, vagy már kint vannak.


Én is mehetek akármennyivel, ha elengedem a gázt a légellenállás önmagában visszalassít és mire odaérek már vissza is sorolt és nyomhatom tovább.

2023. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Waze, de nem a trafi miatt, hanem navigációnak, de zavarni nem zavar, hogy a trafikat is mondja. Mondjuk eleve nem nagyon szoktam gyorshajtani.
2023. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%

#6

Nem ez a lényeg, 80-nal megkezdett előzés közben is rendszeresen túlcsúszom a 105-ös határon, mert ha már elkezdek előzni, nem azt figyelem, hogy mennyivel megyek, hanem hogy minél előbb befejezzem a manővert.

2023. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!