Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez a gömbkamera csak általános...

Ez a gömbkamera csak általános térfigyelő városon belül vagy közlekedési szabálysértéseket is néz?

Figyelt kérdés

Na meg ezt 0-24-ben nézik minden irányból, vagy egy központból forgatják és sose tudni, éppen merre néz?


[link]



2023. jún. 17. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
"egy központból forgatják és sose tudni, éppen merre néz" és "közlekedési szabálysértéseket is néz"
2023. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és akkor hogy megy ez? az illető érszrevesz mondjuk egy tiloson áthatjtást, kimenti azt a részt, és tesz egy feljelentést?

na meg mennyire veszik komolyan? jót röhögnek ott akik éppen nézik vagy igyekeznek minden egyes szabsértést megcsípni?

2023. jún. 17. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:

"az illető érszrevesz mondjuk egy tiloson áthatjtást, kimenti azt a részt, és tesz egy feljelentést?"


Igen, ez a lényeg.

2023. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké kösz, na de és ez mennyire fixen, mennyire 100%-ban van így?


ha éppen látja mert arra néz a kamera, akkor garantáltan megteszi vagy attól függ, milyen kedve van?

2023. jún. 18. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy melyik városról beszélünk és attól is, hogy önkormányzat, vagy a rendőrség üzemelteti a kamerát. A rendőrség által üzemeltetetteknél vannak olyan városok, ahol létszámhiány miatt nem, vagy nem rendszeresen figyelik a kameraképeket. Ha éppen látják, vagy visszanézik, akkor garantáltan indul eljárás.
2023. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem, köszi, szóval akkor ezt így lehetetlen megmondani.

na meg én nem tudom, de van valami hozzáférhető nyilvántartás egy városban a kamerák helyéről és hogy azt ki üzemelteti? eddig még nem találtam.

2023. jún. 19. 07:07
 7/7 bazaltkaroly ***** válasza:
Elméletben így megy, gyakorlatban csak akkor szeretnek hozzányúlni a felvételhez, ha baleset történik. Nem nagyon szoktak külön fizetni embereket, hogy ott üljön és kiszúrja az apróbb szabályszegéseket. Ha történik egy koccanás, vagy bármi kár keletkezik, akkor viszont visszanézik a felvételt.
2023. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!