Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van érteleme jelenteni a...

Van érteleme jelenteni a rendőrségnél? Tegnapi nap folyamán szegeden egy autós nem adta meg az elsőbbséget a zebrán áthaladónak, mikor érzékelte, ahelyett, hogy azonnal fékezett volna inkább dudált. Térfigyelő kamera előtt történt az egész.

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen. En a tescoban jelentettem a biztonsagi ornek hogy nezze vissza a felveteleket az egyik vasarlorol 15 perccel ezelott tortent esemenyekrol...

Direkt figyeltem amikor jon ki a csavo a boltbol hogy megallitja-e a biztonsagi or, de nem csinalt semmit, hagyta elmenni szo nelkul.

2023. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

1-es: A tesco meg a rendörség két teljesen különböz dolog, ahogy a tescos apróság meg egy közlekedési szabálysértés is.


Kérdezö: annak semmi akadálya, hogy tegyél bejelentést, ha a rendörség utánanéz, akkor elértél valamit, ha nem, akkor is a te lelkiismereted tiszta, illetve esélyes, hogy a rendöség is jobban odafigyel a továbbiakban a témára.

2023. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos az az érzésem, hogy semmi nem történne ebben az országban ha jelentenéd. A rendőrség is egy olyan szervezet lett amely nem vonzó munkahelyként, így általában nincs energiájuk bizonyos ügyekre. Meg a mentalitásuk sem olyan, hogy a közrend védelme fontos lenne a számukra.
2023. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem történik semmi, de ha nem is lesz jelentve az eset, akkor semmi esélye sincs annak, hogy történhessen.


Az ilyen hozzáállással, hogy nem jelentem, mert úgysem csinálnak semmit, senkinek nincs erkölcsi joga kritizálni, ha utána a hatóság nem reagál - elvégre ha a szemtanu nem tesz semmit, akkor milyen alapon várja el másoktól!

2023. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki.
2023. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Írtam egy emailt nekik, időponttal, térfigyelőt is be karikáztam :D 12 óra fele küldtem el nekik, válasz nem érkezett.


Tudom, hogy a telefontanút szokták ilyen esetben használni, de utálok telefonálni + így sokkal egyszerűbb.


Most már rajtuk múlik.

2023. máj. 25. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Volt baleset? Meghalt valaki vagy elütötték? Szerencsére nem? Szuper. Max kap 1 bünti pontot. Ha volt akkor utólag már késő kamerázgatni. Azonnal mentő, rendőr és intézik.

Gondolom nem volt semmi. Így mire nyomozzanak? Vagy mit vársz, mit csináljanak?

2023. máj. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy megkapja a szaros büntető pontját + egy kicsit be is szarjon. Csak nem Te voltál? Vagy Te is ilyen vagy mint az említett elmebeteg?
2023. máj. 26. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
8: ha a kamera felvételén nem látható egyértelműen felismerhetoen a tettes akkor nem fog kapni semmit.
2023. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!