Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A traffipaxos autó minden...

A traffipaxos autó minden esetben egyszerre áll ki az elfogóval (amennyiben van)?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentem 16:45 körül Nyírturán, ekkor még nem állt ott rendőr, viszont mikor 18:30 körül jöttem visszafele kint volt a trafi+elfogó!

És én mintha azt az autót már felfelé menet is láttam volna már ott, de ebben nem vagyok biztos, csak abban, hogy akkor még nem volt rendőrautó!

Ilyen esetben egyszerre állnak ki? Megnyugodhatok? Vagy várhatom a csekket? 🤦🏼‍♀️



2023. jún. 25. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy egyszerre, hisz egyik munkája sem ér semmit a másik nélkül, max a csekket küldik majd. Ha valóban elfogó volt és nem ment utánad akkor nem hajtottál gyorsan.
2023. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a traffi kiáll magában, és figyeli a 65 feletti forgalmat. Aztán megjön az elfogó, átállítják a traffit, és onnantól már osztogatják a helyszíni bírságot.
2023. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!