Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én szemüveges vagyok. Lehet...

Én szemüveges vagyok. Lehet cross bukósisak alá felvenni szemüveget? Vagy esetleg van e valami más megoldás a kontaktlencsén kívül? Lehet dioptriás cross szemüveget csináltatni a szemészeten?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudod megoldani, hogy leveszed a sisamról a szemüveget és a sima szemüveges tolod be a helyére. Én lehet hogy így fogom csak napszemüveggel.
2023. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felveszed a sisakot, rá a szemüveget. Szemüvegkerettől függ zárt sisakban pl. hogy a plexit le tudod-e csukni tőle, de krossznál ugye az nincs. Mondjuk én motorozni inkább kontaktlencsében szoktam, de kivitelezhető.
2023. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Léteznek plexis crossz stílusú bukók is, nekem is ilyen van, Jet XT Viper, ráadásul még beépített napszemüvege is van. Szintén szemüveges vagyok, ezért kerestem direkt ilyent.
2023. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. aug. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!