Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Igaz, hogy ha szemüveges...

Igaz, hogy ha szemüveges vagyok, akkor a forgalmi vizsgán szemüvegben kell lennem (kontaktlencsét hordok)?

Figyelt kérdés
Mintha valahol ezt hallottam volna. Én kontaktlencsét hordok, jelenleg a szemüvegemben nem is elég erős a dioptria, ki kéne cseréltetnem, maximum este kicsit felveszem, de amúgy utálom. Ezért kérdezem, mert ha ez tényleg így van, akkor sürgősen el kell mennem szemüveglencse cserére.
2023. febr. 12. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Pont az a valahol lenne a lényeg...

Mi pontosan a forrás, mennyire tekinthető hitelesnek?


Vagy ha enélkül ítélkezel, akkor túl naiv vagy és mindent elhiszel vagy épp konokon semmi nem érdekel. A kettő között húzódik meg a bölcs hozzáállás, de tudni kellene, mi a hiteles forrás, mi nem. Ezért próbálj meg utánagondolni...

2023. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtem el a vezetést, a kresztanfolyamot online végeztem és ott van egy forgalmi vizsgára felkészítő demo tananyag, abban láttam.
2023. febr. 12. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt majd kérezd meg az oktatótól.


A gyakorlat valóban úgy néz ki, hogy ha az alkalmassági vizsgádban benne van, hogy szemüveges vagy, akkor a rendőr megbüntethet, hogyha nem szemüvegben vezetsz.

2023. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. Nyugodtan vezethetsz lencsében, vicces világ is lenne, ha minden autóba szálláskor át kéne venni a szemüveget. Annyi, hogy kell hogy legyen nálad szemüveg (formalitásból), ha esetleg valami baj történne a lencsével.
2023. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ekkora ökörséget...
2023. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!