Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A biztosito, rosszullet...

A biztosito, rosszullet eseten elfogadja e a biztositast es vissza adja a penzt?

Figyelt kérdés
Utazas elott lett kotve utazasbiztositas (egyeni utazas keptelenseg), viszont utazas elotti nap nem aludtam semmit a melegtol, rosszul lettem, nem mertem koczkaztatni, mert nem akartam a buszon is rosszul lenni. Viszont van papir is az elromlott klimarol, + a nyolcadik emeleten szaltunk meg a hotelben, viszont fogalmam sincs h elfogadja e a biztosito. Szerintetek?

2023. júl. 5. 06:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy fogadja. Gondold már magad a helyébe, te elfogadnád? Azért fizessen ő neked, mert tönkrement a klíma a szálláshelyeden? Nem sok logika van benne.
2023. júl. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Balesetbiztosítást kötöttél,a rosszulét pedig nem tartozik a balesetek közé.
2023. júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy mivel el sem indultál...

Ahhoz mi köze a biztosítónak. Semmi.

2023. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem.
2023. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1, kerdeztem valamit. Nem kell rogton ugy beszelni az emberrel, mint a kutyaval. De azert koszonom.
2023. júl. 5. 07:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt tiszteletlen az első, és teljesen igaza van.

A biztosítás a benne foglalt káreseményre fizet. Ha nem tudsz utazni, ahhoz nincs közük.

Kicsit zavaros a kérdésed. El sem indultál, vagy a hazatéréskor nem akartál buszra szállni?

Ha a szerződésben utazás közbeni múló rosszullétre is van összeg meghatározva, akkor arra fizethet. Persze orvosi igazolással. Bemondás soha nem elegendő.

2023. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem hiszem, hogy sértő lett volna a válaszom, de azért azt hozzá teszem, hogy a kutyám nem tesz fel ennyire logikátlan kérdéseket.
2023. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolt vajh"a költő? 😅 Azért ebbe a gondolatsorba belenéznék.

Itt senki nem beszél úgy veled mint a kutyával. Csak nem értjük hogy lehet valaki ennyire ostoba.

2023. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hamar csődbe menne, ha ilyenek után fizetne.
2023. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a biztosítódat és velük beszéld meg, mert mi nem tudjuk mi szerepel a szerződésetekben.
2023. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!