Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A biztosito, rosszullet...

A biztosito, rosszullet eseten elfogadja e a biztositast es vissza adja a penzt?

Figyelt kérdés
Utazas elott lett kotve utazasbiztositas (egyeni utazas keptelenseg), viszont utazas elotti nap nem aludtam semmit a melegtol, rosszul lettem, nem mertem koczkaztatni, mert nem akartam a buszon is rosszul lenni. Viszont van papir is az elromlott klimarol, + a nyolcadik emeleten szaltunk meg a hotelben, viszont fogalmam sincs h elfogadja e a biztosito. Szerintetek?

2023. júl. 5. 06:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Utasbiztosítást kötöttél szerintem.

Több okoskodó balesetbiztosításról beszél. Utálom ezeket a kárörvendő, arctalan nagyon okos, megmondó embereket.


Betegség esetén az elmaradt utazást akkor téríti a biztosító, ha min. 10 nappal az utazás megkezdése előtt kötötted a biztosítást. Illetve nyilván szükséges valamilyen orvosi igazolás arról, hogy utazás képtelen vagy.

2023. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
#11 A kérdező maga mondta hogy balesetbiztosítást kötött bazmeg. Én meg azt utálom, amikor normális válaszokat adókat leugatják olyanok, akik olvasni sem tudnak és random kitalált dolgok alapján eldöntik, hogy minden korábbi válasz hülyeség.
2023. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 utazásbiztosítás*


Elírás.

2023. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy útlemondási (sztornó) biztosítás. Amit tartalmazhat akár az utasbiztosítás is. De alapból, nyilván, nem tartalmazza.

Azt mi nem tudhatjuk, hogy a kérdező pontosan milyen biztosítást kötött. Azt csak ő tudja megnézni, meg természetesen a biztosító. De itt a válaszolók közül garantáltan senki. Még én se...

Tehát vagy el kell olvasni, mi is szerepel a biztosítási kötvényen, vagy megkérdezni a biztosítót.

2023. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!