Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha 50km/H helyett 62-vel...

Ha 50km/H helyett 62-vel mentem akkor kapok bírságot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Már a lakott területen belül voltam 61 max 62km/H-val közeledtem mögöttem a BMW-s f#sz tol le az útról mert neki lakott területen nem elég a 62 bele is néztem a visszapillantóba, viszont hirtelen az út szélén észrevettem a trafit és egy jelöletlen rendőr autót.Ekkor kb 61-62km/H-val mentem el mellette.Nem jöttek utánam(nem tudom ez jelent-e valamit).Most akkor kapok büntetést?
2023. júl. 6. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem állított meg, akkor 65-ig nem kapsz bírságot. Mondjuk nyugodtan mondd ki, hogy lendületből 60-nal mentél, nem kell a mögötted levőre fogni.
2023. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szabálysértésit kaphatsz.
2023. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló akkor veled még biztosan nem történt meg, hogy hiába mentél a megengedettnél legalább 10km/H-val, de aki mögötted jött annak ez sem volt elég.Vagy pedig te is olyan vagy mint ez a bizonyos BMW-s, hogyha előtted valaki lakott területen a megengedett 50 km/H-val megy, akkor már rögtön ledudálod...
2023. júl. 6. 21:30
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Ugye az nem lett volna megoldás, hogy lassítasz és elengeded... Perkálj csak kisfiam.
2023. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 Csak ugye engem hol érdekel, ha 50-nel megyek, hogy mögöttem ki mennyivel akar menni? Országúton én is gyorshajtok, lakott területen soha. Előzzön meg, ha tud, ha meg nem, bírja ki városhatárig. Nem fogok azért gyorshajtani, mert mögöttem valaki idegbeteg.
2023. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz belőle semmi, hasonló volt velem is kb egy hónapja
2023. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyival mész amennyit jónak találsz, ha valakinek nem tetszik, megelőz.
2023. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak konkrétan volt már olyan is,hogy 90 helyett 95-tel mentem és elkezdett folyamatosan jönni a seggembe, de annyira, hogyha egy nagyon minimálisat fékezek, akkor biztos, hogy hátulról rámcsúszott volna.És még rám fogná a prolikám, hogy büntetőfékeztem.Az ilyennek miért adnak jogosítványt?
2023. júl. 6. 21:49
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 Hát de minek fékeznél minimálisan indokolatlanul? :D Magadat hergeled képzelt szituációkkal. :D
2023. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Meg amúgy ugye tudod, hogy a tükörben minden közelebbbinek tűnik? Elmondták fizikaórán ötödikben, nem?
2023. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!