Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha 50km/H helyett 62-vel...

Ha 50km/H helyett 62-vel mentem akkor kapok bírságot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Már a lakott területen belül voltam 61 max 62km/H-val közeledtem mögöttem a BMW-s f#sz tol le az útról mert neki lakott területen nem elég a 62 bele is néztem a visszapillantóba, viszont hirtelen az út szélén észrevettem a trafit és egy jelöletlen rendőr autót.Ekkor kb 61-62km/H-val mentem el mellette.Nem jöttek utánam(nem tudom ez jelent-e valamit).Most akkor kapok büntetést?
2023. júl. 6. 21:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
5.osztályban biztosan nem, mivel a legtöbb általános iskolában csak 7.osztályban van fizika, de ez most mindegy.Lehet ,hogy ezért van annyi barom az utakon és évente átlagosan 16 ezer baleset a magyar közutakon, mert a tükörbe minden közelebbinek tűnik.
2023. júl. 6. 22:25
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 Amerikaiaknál még rá is van írva a tükörre ez az információ. :D De azt azért legkésőbb KRESZ tanfolyamon csak megtanultad, hogy melyik tükör homorú/domború/sík, nem?
2023. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezt azoknak mondd, akik ez miatt szenvedtek balesetet vagy ne adj Isten haltak meg.
2023. júl. 6. 22:43
 14/19 anonim ***** válasza:
Abba nem fog senki belehalni, hogy hátulról 5-10 km/h sebességkülönbséggel valaki megkoccantja. Az csak egy macera a helyszínelés miatt, aminek úgyis az a vége, hogy a hátulról jövő a hibás. Csinálod itt magadnak a fesztivált.
2023. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért nyomul a hátsódra, mert érzi, hogy ezzel gyorsabb haladásra kényszeríthet, ráadásul így a traffi is téged fog lelőni.

Ha leszarnád és 50-nel mennél, akkor egy idő után abbahagyná a nyomulást vagy megelőzne.

2023. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem fog neked menni csak azert mert kozel van. Ha megis neked megy akkor az o biztositoja fizet. Ha nagy a forgalom es nem bir megelozni akkor fekezz lassan kb 80-ig de ne erosen csak lassits le hogy vegye a lapot.

De azert ne menj gyorsabban mert a mogotted levo turelmetlen, nem o fogja a te buntetesedet kifizetni.

2023. júl. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Meg amúgy ugye tudod, hogy a tükörben minden közelebbbinek tűnik?"


Ennek mondjuk pont az ellenkezője igaz.

[link]

"A tükörben látható objektumok közelebb vannak, mint aminek látszanak."

Vagyis a tükörben pont minden távolabbinak tűnik.

2023. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert az oldalsó tükör domború. A belső középső viszont sík vagy enyhén homorú.
2023. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Alex Fly ***** válasza:
Sajnos nem túl valószínű.
2023. júl. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!